Bafra’da Sosyal Market Açıldı « Yenigün Gazetesi
SON DAKİKA

Korkunç kaza!

ASAYİŞ, SON DAKİKA

Bafra’da Sosyal Market Açıldı

Bafra Umut Derneği tarafından hazırlanan Sosyal Market açılışına bir çok davetli katıldı

Bu haber 22 Şubat 2019 - 17:49 'de eklendi.

Samsun’un Bafra ilçesi Gazipaşa Mahallesi Gazi Ünsal Ertekin sokak üzerinde yapılan Sosyal Market açılış programı düzenlendi.

İlçe Müftüsü Necmettin Kayar tarafından yapılan duanın ardından açılış kurdelesini Bafra Umut Derneği Başkanı Hülya Yangın Ertekin, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar, İlçe Müftüsü Necmettin Kayar ve Gazipaşa Mahallesi Muhtarı İrfan Varol kesti.

Programda konuşan Başkan Ertekin, “Tüm davetlilere kırmayıp geldikleri için teşekkür ediyorum. Sosyal Marketimiz zaten aktifti fakat bir yer değişikliği oldu. Artık burada hizmet vereceğiz” dedi.

Açılış programına Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar, İlçe Müftüsü Necmettin Kayar, Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner, İlçe Sağlık Müdürü Aytaç Akın, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hasan İrer, Bafra İyi Parti Belediye Başkan Adayı Rızvan Aksoy, Bafra CHP Belediye Başkan Adayı Kemal Bütüner, AK Parti Kadın Kolları, Gazipaşa Mahallesi Muhtarı İrfan Varol ve çok sayıda davetli katıldı.