Erhan Usta ‘Bafra Hali’nde « Yenigün Gazetesi
SON DAKİKA

Korkunç kaza!

ASAYİŞ, SON DAKİKA

Erhan Usta ‘Bafra Hali’nde

Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta Bafra hal esnafını ziyaret etti

Bu haber 21 Şubat 2019 - 19:01 'de eklendi.

Samsun Milletvekili ve Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta,31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Bafra Hal esnaflarını ziyaret etti.

Bafra Hal esnafları her gün sıkıntılarla boğuştuklarını belirterek, Erhan Usta’ya tam destek vereceklerine söz verdiler.


Samsun Büyükşehir Bağımsız Belediye Başkanı Erhan Usta 31 Mart yerel seçimleri çalışmaları kapsamında Bafra Hal esnaflarını ziyaret etti.

‘MİLLETİMİZİN OMZUNDA, SIRTINDA BİR YÜK VAR’
Samsun Büyükşehir Bağımsız Belediye Başkanı Erhan Usta, sabahın erken saatinde Bafra küçük pazar esnafını ardından Bafra sebze meyve hal esnafını ziyaret eden Usta çok yoğun ilgiyle karşılayan ve kendilerine moral veren, tüm vatandaşlarımıza ve esnaflarımıza teşekkür ederek ziyaretlerde sevgi, saygı ile karşılandıklarını belirtti.


Erhan Usta, “Milletimizin omzunda, sırtında bir yük var. Bu yük gerçekten vatandaşlarımız ezmeye başladı. Cenabı Allah’ın izniyle, 31 Martta sırtımızdaki yükten kurtulacağız, biz çözümler için geliyoruz” dedi.


Usta, “Gezdiğimiz her yerde olduğu gibi burada da çok güzel bir karşılandık” diyerek şunları kaydetti:
“Hal esnafı da bizleri bağrına bastılar. Bundan dolayı da çok mutluyum. Tüm esnaflara çok teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak, 31 Mart yerel seçimlerinde Bafralıların teveccühüyle Başkan olduğumuz zaman dernek başkanımızla ve tüm esnaflarla birlikte çalışacağız. Yaşanan tüm sorunları biliyorum, ama her zaman fikir alışverişinde bulunarak hizmet edeceğime söz veriyorum” dedi.