İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ « Yenigün Gazetesi
SON DAKİKA

Korkunç kaza!

ASAYİŞ, SON DAKİKA

İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Hacınabi Mahallesi Muhtar Adayı Ramazan ALKAN azaları ile bir araya geldi

Bu haber 24 Şubat 2019 - 15:46 'de eklendi.

2019 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde gerçekleşecek olan Mahalle Muhtarlığı seçimlerinde Hacınabi Mahallesi Muhtar Adaylığını ilan eden ve vatandaşlar tarafından çokça sevilen Ramazan Alkan güçlü aza kadrosuyla birlikte geçtiğimiz gün istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Azalardan Alkan’a tam destek

Tüm Türkiye’de ve ilçemizde gerçekleşecek mahalli idareler seçimlerinde muhtar adayları çalışmalarını sürdürüyor. İlçemizde ve mahallesinde çokça sevilen Hacınabi Mahallesi Muhtar Adayı Ramazan ALKAN, güçlü aza kadrosuyla birlikte geçtiğimiz gün istişare toplantısında bir araya geldi. Gerçekleşen istişare toplantısına genç Muhtar Adayı Ramazan Alkan’nın yanı sıra güçlü aza kadrosunda yer alan Alev ATMACA, Selma ATMACA, Soner ÖZCAN, Hasan BAYRAK,  İsmail AKSU, Hidayet ÇİFTÇİ istişare toplantısına katılım sağladı.

Muhtar Adayı Ramazan ALKAN, “İnşallah mahalle sakinlerimin de onayı ile mahallemin muhtarı olacağım”

Gerçekleşen istişare toplantısında konuşma yapan Hacınabi Mahallesi Muhtar Adayı, Ramazan ALKAN “Bugün burada azalarım ile birlikte istişare toplantısı için bir araya geldik. Hacınabi Mahallesi’ni güzelleştirmek için, sorunları çözüme kavuşturmak için, projelerimizi ve çalışmalarımızı bu toplantıda gerçekleştirdik. İnşallah mahalle sakinlerimin de onayı ile mahallemin muhtarı olacağım” dedi.