BU FİLM KAÇMAZ!

Samsunspor Kulübü, Brad Pitt’in ünlü filmi Fury’in afişine golcüsü Tanque’nin fotoğrafını koyarak, ‘Pazar günü film önerisi’ olarak sundu

BU FİLM KAÇMAZ!
19.03.2023
A+
A-

Samsunspor Kulübü resmi twitter hesabında yer alan videolu bir paylaşım, taraftarlar tarafından beğeniyle karşılandı. Paylaşımda, 2014 yılının ses getiren savaş aksiyon filmi Fury’in afişine golcü Douglas Tonque’nin fotoğrafı konularak, “Yılport Samsunspor sunar. Pazar günü filmi önerisi” mesajı yazıldı.

5 KİŞİLİK TANK BİRLİĞİ
David Ayer’in yönettiği Brad Pitt, Shia LaBeouf, Logan Lerman, Michael Peña ve Jon Bernthal gibi yıldızların yer aldığı film, 1945 yılının hisan ayında İkinci Dünya Savaşı’nın son aylarında geçiyor. Çavuş Wardaddy (Brad Pitt), bir Sherman tankını yönetmektedir ve düşman hattı ardında ölümcül bir görev üstlenen 5 kişilik bir ekibi vardır. Çok az sayıda ve yeterince silahı olmayan Wardaddy ve adamları, Nazi Almanya’sının kalbini vurmak için kahramanlıkları içerisinde tehlikeye atılmaktadır.

TANK GİBİ GOLCÜ TANQUE
Filmdeki Bradt Pitt’in oynadığı tank çavuşunun fotoğrafının yerine Douglas Tonque’nin fotoğrafı konularak, “Tank gibi golcü” mesajının verilmesi takipçiler ve taraftarlar arasında büyük beğeniyle karşılandı.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.