Güngör Ailesine Kaymak ve Şahin’den Samimi davranış

Sevilen ve sayılan Bafralı iş adamı Ramazan Güngör, kızıyla gittiği Yılport Samsunspor lehine sonuçlanan Hacettepe maçının sevincini Zihni Şahin ve Osman Kaymak ile birlikte yaşadı.

27.11.2018
A+
A-

Bafralı iş adamı Ramazan Güngör ile kızı Yüşra, 25 Kasım Pazar günü oynanan ve 2-0 Yılport Samsunspor galibiyetiyle sonuçlanan Hacettepe maçı sonrası Samsun Valisi Osman Kaymak ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ile birlikte galibiyet sevincine ortak olup bu sevinç ve mutluluğu birlikte paylaştılar.

Maç esnasında Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ve Samsun Valisi Osman Kaymak ile bir araya gelen Bafralı iş adamı Ramazan Güngör ve kızı Yüşra, birlikte sevinirken günün anlamını özetleyen fotoğraflar çekindiler.

Maç sonrası açıklama da bulunan Bafralı iş adamı Ramazan Güngör şu ifadeleri kullandı.” Yılport Samsunspor’ umuzun galibiyet sonrası, Samsunspor sevdalısı BüyükŞehir Belediye Başkanı’ mız sayın Zihni Şahin ve Samsunspor sevdalısı sayın Samsun Valimiz Osman Kaymak’ la beraber, kızımın galibiyet sevinci gözlerimizden okunuyordu. Sayın Valimize ve sayın Belediye Başkanımıza ilgileri için çok teşekkür eder, kendilerine sevgi ve saygılarımızı sunarız.

“SAMSUNSPOR SEVDALILARINI MUTLU EDECEKTİR”

Yılport Samsunspor’umuz; inşallah bu yıl hedeflenen şampiyonluğa ulaşıp, sezon sonunda önce 1. Lig, ardından da inşallah Süper Lig’ e yükselecek ve tüm Samsun ve ilçeleriyle, yurt içi ve yurt dışındaki tüm Samsunspor sevdalılarını mutlu edecektir.
Bu vesileyle; Samsunspor’umzun bu anlamlı başarısını tebrik ediyor, gelecek maçlarda da başarılı olmasını diliyoruz. ”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.