’19 Mayıs’ta, SAMSUN’da…’

TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, “19 Mayıs’ta Samsun’da olacağım. Bandırma Vapuru önünde Ata’nın manevi huzurunda tekrar söz vereceğim” dedi

Türkiye Değişim Partisi(TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, “19 Mayıs’ta Samsun’da olacağım. Bandırma Vapuru önünde Ata’nın manevi huzurunda tekrar söz vereceğim. Bu aziz milleti özgür günlere ulaştırıncaya kadar, ay yıldızlı bayrağımızı göklerde dalgalandıracağız” dedi.

‘ANKETLERİ İYİ TAKİP EDİN’
TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, partisinin genel merkezinde yaptığı basın toplantısında, Türk siyaseti için taze bir kan gerektiğini belirterek, “İşte Atatürk’ün dediği gibi ‘Bu ahval ve şerait içinde dahi’ vazifemiz, çare bulmaktır. Çare yeni projelerdir. Ülkemizin sorunlarına çözüm için bizde çare var. Çare, taze kan, enerji dolu yeni kadrolardır, bizde var. Çare Değişim’de. Halkımız da bunu gördü ve anketleri lütfen iyi takip edin. 4 buçuk aylık bir parti olarak, yıllanmış partilerin hepsinin üstünde görünüyoruz. İnşallah kurultayımızı temmuz ayında yaptıktan sonra ülkenin umutla, özlemle, güvenle beklenen partisi biz olacağız” açıklamasında bulundu.

BANDIRMA VAPURU’NUN ÖNÜNDE
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda Samsun’da olacağını söyleyen TDP Genel Başkanı Sarıgül şunları kaydetti:

“Biz Türkiye Değişim Partisi olarak, Atatürk’ü sadece anmakla yetinemeyiz. Biz Ata’mızın ilkelerini her zaman savunmaya korumaya devam edeceğiz. Yarın 19 Mayıs’ta Samsun’da olacağım. Bandırma Vapuru önünde Ata’nın manevi huzurunda tekrar söz vereceğim. Bu aziz milleti özgür günlere ulaştırıncaya kadar, ay yıldızlı bayrağımızı göklerde dalgalandıracağız. Gençlerimizi, kendi topraklarında taçlandıracağız. Hiçbir genç gözünü yurt dışına dikmeyecek. Beyin göçünü mutlaka önleyecek, üniversite gençliğini kredi borcu ayıbından kurtaracağız.TDP olarak, Türkiye’ye tam adaleti, eşitliği, kardeşliği biz getireceğiz. Bu 19 Mayıs şahit olsun ki, keskin kutuplaşmayı ortadan kaldıracağız. El ele, omuz omuza, her 19 Mayıs’ta özgürlük türküleri söyleyecek, birlikte halaylar çekeceğiz. İstikbalimiz, yarınlarımız sevgili gençlerimizin bayramını Samsun’da kutlayacağız.”

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.