2 YIL DAHA SAMSUNSPOR’DA!
Samsunspor Kulübü 2021-2022 sezon başı transfer döneminde kadrosuna kattığı futbolcu Moryke Fofana’nın sözleşmesini 2 yıl daha uzatt
![2 YIL DAHA SAMSUNSPOR’DA!](https://www.yenigundehaber.com/wp-content/uploads/2022/06/fofi-1.jpg)
Önceki gün İstanbul’da Samsunspor Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım ve Futbol Gelişim Direktörü Batu Kaplan, Fildişi Sahilli futbolcu Moryke Fofana ile görüşme sağladı. Yapılan görüşme sonucunda futbolcu Fofana evinde kalarak 2 yıl daha sözleşmesi uzatıldı.
SÖZLEŞME 2 YIL DAHA UZATILDI
Yılport Samsunspor’dan yapılan açıklamada, “Kulübümüz, 2021 — 2022 sezon başı transfer döneminde kadrosuna kattığı futbolcumuz Moryke Fofana’nın sözleşmesini 2 yıl uzattı. Önceki gün İstanbul’da Başkanımız Yüksel Yıldırım ve Futbol Gelişim Direktörümüz Batu Kaplan, Fildişi Sahili’li futbolcumuz Moryke Fofana ile görüşme sağladı. Yapılan görüşme sonucunda futbolcumuz Fofana, evinde kalarak 2 yıl daha sözleşme uzatıldı. Camiamıza hayırlı olmasını dileriz” ifadelerine yer verildi.