ADD Samsun Şubesi’nde YENİ DÖNEM!

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Samsun Şube Başkanlığı’nın genel kurulunda Birol Yelekin başkan seçildi

ADD Samsun Şubesi'nde YENİ DÖNEM!

ADD Samsun Şubesi’nin 15’inci Olağan Genel Kurulu Mimarlar Odası Samsun Şubesi Salonu’nda yapıldı. Genel Kurul’da Mustafa Köse ve Birol Yelekin, başkanlık için yarıştı. Yapılan seçimlerde, daha önce de bir dönem başkanlık yapan Birol Yelekin, yeniden şube başkanı seçildi.

ADD Samsun Şubesi'nde YENİ DÖNEM!

ÇARŞAF LİSTELİ SEÇİMDE 2 ADAY
Üyelerin yoğun olarak katıldığı genel kurul saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Misafirlerin konuşmalarının ardından denetleme ve disiplin raporları okundu. Denetleme ve disiplin raporları ve faaliyet raporu ayrı ayrı oylandı ve üyelerin oy birliğiyle raporlar kabul edildi. Çarşaf liste ile yapılan seçimde Yönetim Kurulu başkan adayları Birol Yelekin ve Mustafa Köse konuşmalarını gerçekleştirdi.

ADD Samsun Şubesi'nde YENİ DÖNEM!

ÜYELERE ‘KATILIMCILIK’ ÇAĞRISI
Chp Samsun Milletvekili Kemal Zeybek Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, çok sayıda sendika şube başkanı ve sivil toplum örgütü temsilcisi ile dernek üyesinin katıldığı genel kurulda 307 geçerli oyun 246’sını alan Birol Yelekin, başkanlığa seçildi. ADD 14’üncü Dönem Samsun Şube Başkanı Işık Özkefeli’den bayrağı devralan Birol Yelekin, konuşmasında birlik, beraberlik mesajları verdi. Yelekin, “Bütün üyelerimizden katılımcılık bekliyorum. Hep birlikte güzel çalışmalara imza atacağız” dedi.

ADD Samsun Şubesi'nde YENİ DÖNEM!

Birol Yelekin’in yönetim kurulu şu isimlerden oluştı:

Nadide Suğur Tezir, Abdurrahman Akbaş, Havva Kocakaya, Deniz Gömeç, Hava Karabulut, İrfan Çelik, Özlem Turgut, Ömer Kumbasar.

ADD Samsun Şubesi'nde YENİ DÖNEM! ADD Samsun Şubesi'nde YENİ DÖNEM!

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.