Ailesini Öldüren Avusturyalı Kadın İntihar Etti

Avusturyalı kadın, üç çocuğunu, annesini, erkek kardeşini ve iki köpeğini öldürdü. Cinayetlerin ardından sevgilisiyle ilişkiye giren kadın daha sonra da intihar etti

20.12.2016
A+
A-

Avusturya‘nın Sankt Pölten-Land bölgesindeki Böheimkirchen kasabasında yaşayan Martina adlı kadın, annesini, erkek kardeşini, üç çocuğunu ve iki köpeğini öldürdükten sonra maktullerin cesetleri evin içindeyken arka tarafa davet ettiği sevgilisiyle cinsel ilişkiye girdi. 35 yaşındaki kadının daha sonra intihar ederek yaşamına son verdiği iddia edildi.

site1

CİNAYETLERİN ARDINDAN SEVGİLİSİNİ EVE DAVET EDİP İLİŞKİYE GİRDİ

Polis dedektifleri; Sebastian, Fabian, Michelle adlı çocukların ve onların dayısı Peter’ın ve büyükanneleri Mathilde’nin cinayetleri hakkında soruşturma başlattı. İsmi sadece Martina olarak açıklanan kadının erkek kardeşini ve annesini tabancayla vurarak öldürdüğü daha sonra da çocukları katlettiği belirtildi. Polisler üç küçük çocuğun cansız bedenini yatakta, üzerileri battaniye örtülü şekilde buldu. Martina’nın, cinayetlerin ardından, son zamanlarda sıkça görüştüğü erkek arkadaşını eve davet ettiği, sevgilisiyle ceset dolu evin arka tarafında cinsel ilişkiye girdiği polislerce teyit edildi.

site2

EVİN İKİ KÖPEĞİNİ DE SİLAHLA ÖLDÜRDÜ

Kadının sevgilisini sorguya alan müfettişler, adamın cinayetlerle bir ilgisinin olmadığının belirlendiğini açıkladı. Yetkililer, üçü çocuk toplam beş kişinin cesedinin bulunduğu evin bir başka odasında kadınla ilişkiye giren adamın olaydan haberi olmadığını ifade etti. Ayrıca evin iki köpeğinin de vurularak öldürüldüğü daha sonra teyit edildi. Martina’nın cep telefonundan mesaj atarak erkek arkadaşını eve davet ettiği anlaşıldı. Polisteki ifadesinde ilişki sonrası evden ayrılan adamın ertesi gün tekrar geldiğinde kapıya kimsenin cevap vermediğini, bunun üzerine çocuklar için kapının önüne bir paket ceviz, çikolatalar ve portakallardan oluşan bir hediye paketi bıraktığı ayrıca kapıya bir not kağıdı iliştirdiği belirtildi.

CENAZE SEBEBİYLE ÇOCUKLARIN OKULA GİTMEYECEĞİNİ SÖYLEDİ

Martina’nın okuldan gelebilecek kontrol amaçlı çağrılara cevap vermemek için telefonları camdan dışarı fırlattığı belirlendi. Böheimkirchen’de yaşanan bu aile faciası, patronunun 41 yaşındaki Peter’ın kayıp olduğunu polise bildirmesiyle ortaya çıktı. Üç çocuğun babası olan adamın evde yaşamadığı kaydedildi. Çocukların gittiği okulun yönetimi yaptığı açıklamada: “Anne telefonla arayarak, büyükannelerinin ani ölümü sebebiyle çocukların birkaç gün boyunca okula gelemeyeceğini söyledi.” sözlerini sarf etti.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.