AK PARTİ’DE ‘YOL’ HARİTASI!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin il başkanları, milletvekilleri, belediye başkanları ve milletvekili adaylarına canlı bağlantıyla hitap etti

AK PARTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde düzenlenen toplantıda, partisinin il başkanları, milletvekilleri, belediye başkanları ve milletvekili adaylarına canlı bağlantıyla hitap etti.

 AK PARTİ

SAMSUN İL BAŞKANLIĞI’NDA TOPLANTI
AK Parti Samsun İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Milletvekilleri Yusuf Ziya Yılmaz, Orhan Kırcalı, Ersan Aksu, AK Parti İl Başkanı Mehmet Köse, İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser ve eski milletvekili Ahmet Demircan katıldı.

 AK PARTİ

ÇİĞDEM KARAASLAN’DAN AÇIKLAMA
Çiğdem Karaaslan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında çevrim içi yöntemle gerçekleştirerek seçimleri ve yol haritamızı değerlendirdiğimiz toplantımızın teşkilatlarımız, ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

 AK PARTİ

DESTAN YAZMAYA HAZIRLANIYORUZ
AK Parti Samsun Milletvekili Ersan Aksu ise, “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın hitaplarıyla önemli mesajlar verdiği toplantımızı canlı bağlantı ile gerçekleştirdik. Hep birlikte 28 Mayıs’taki seçime, milletimiz ile gönül gönüle yine büyük bir destan yazmaya hazırlanıyoruz. Durmak yok, yola devam” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.