Alaçam Belediyesi’nin aldığı karar sonrasında meydanda belediyeye ait iş yeri ve dükkanların yıkımına başlanması kiracılar tarafından tepkiyle karşılandı.
‘YER GÖSTERMEDEN YIKIYORLAR!..’
Vatandaşların yıkıma müdahale ederek eylem yapması nedeniyle olay yerine Samsun’dan çok sayıda çevik kuvvet ekipleri sevk edildi.Büyükşehir Belediyesi’ne ait iş makineleri yıkım için hazır halde bekliyor.
Vatandaşlar, “Belediye bizi mağdur ediyor, dükkanlarımız yıkılınca ortada kalacağız. Bize yer göstermeden yıkıyorlar” diye tepki gösterdi.