Avukat YUNUS GÜN İYİ Parti’den ADAY ADAYI!

Samsun’un Bafra İlçesi’nin sevilen genç avukatı Yunus Gün, İYİ Parti’den milletvekili aday adayı olarak siyasete ilk adımını attı

Avukat YUNUS GÜN İYİ Parti'den ADAY ADAYI!

Samsun‘un Bafra ilçesi’nde faaliyet bulunan Kosovalılar Derneği(KOSDER) Başkanı sevilen avukat Yunus Gün, İYİ Parti’den milletvekili olabilmek için kolları sıvadı. Yunus Gün, “Tek gayemiz, derdimiz halkımıza hizmet etmek olacak” dedi.

DAHA YAŞANABİLİR BİR TÜRKİYE HEDEFİ
Avukat Yunus Gün, 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ve 28’inci Dönem Milletvekilliği seçimleri için aday adaylığı başvurusu İYİ Parti Genel Merkezi’nde gerçekleştirdi. Başkentte parti ilgililerire başvuru dilekçesini sunan Yunus Gün, 55Yenigün Gazetesi’ne şu açıklamalarda bulundu:

“Başta ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatan uğruna canlarını veren şehitlerimizi ve gazilerimizi, depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımızı, canlarımızı saygıyla ve rahmetle anıyorum. Yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Ülkemizin geçmiş olduğu bu zor günlerde içimiz buruk ancak daha iyi daha yaşanabilir bir Türkiye için elimizi değil, gövdemizi ve başımızı taşın altına koyma gereğini hissettim.

MİLLET AŞKIYLA, İYİ’LERLE BERABER
Yüce milletimizin ve devletimizin muasır medeniyetlerin en üst seviyesinde yer alması amacıyla ve ülkemizin geleceğinin inşasına dair yaşadığım heyecanın dışa vurumu olarak büyük bir inanç ve azimle çıktığım bu yolda vatanını, milletini canı gönülden seven İYİ’ lerle birlikte bu gün Ankara’da genel merkezimizde İyi Parti Samsun Milletvekilliği Aday Adaylığı başvurusunda bulundum.

‘KURTARAN ŞEHİR’ SAMSUN İÇİN…
Devletimize ve milletimize hizmet yolunda çıktığımız bu yolda Allah yardımcımız olsun.Yolumuz uzun, yolumuz çetin ancak kurtulan değil kurtaran şehir Samsunumuz için, ülkemiz için Çok çalışacağız, yılmayacağız,yorulmayacağız. Başaracağız.”

Sibel TOPAL

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.