BAFRA KOSOVALILAR DERNEĞİ’NE ÖVGÜ!

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, çarşamba günü açılışı yapılan Bafra Kosovalılar Derneği’ni(KOSDER) ziyaret etti

Çarşamba günü görkemli bir şekilde resmi açılışını gerçekleştiren Bafra Kosovalılar Derneği’ne(KOSDER) ziyaretler sürüyor. Son olarak AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz da son olarak KOSDER’i ziyaret ederek yöneticileri başarı diledi.

KOSDER’E ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ
Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, ilçe ziyaretleri kapsamında bugün Bafra’da bir dizi ziyaret ve inceleme turlarında bulundu. Milletvekili Yılmaz, çarşamba günü görkemli bir şekilde resmi açılışını gerçekleştirilen KOSDER’i de ziyaret ederek yönetim kurulu üyelerine ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti.

HER TÜRLÜ TAKDİRİN ÜZERİNDE
Beraberinde AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz ve Belediye Başkanı Hamit Kılıç ile birlikte KOSDER’e gelen Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Dernek Başkanı Av. Yunus Gün ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Kendisinin sivil toplum kuruluşlarına büyük önem verdiğini belirten Yılmaz, “Gerek büyükşehir belediye başkanlığı dönemimde gerekse parlamento çatısı altında Samsunumuz için, bölgemiz için hizmet verdiğimiz tüm yıllarda STK’lar benim için ayrı bir önemde olmuştur. Kosova göçmeni nüfusun yoğun olduğu ilçemiz Bafra’da bu şekilde bir birliktelik ortaya koyarak gelenek, görenek ve kültürünüze sahip çıkmanız her türlü takdirin üzerinde. Sizleri, değerli başkanınız Yunus Gün nezdinde kutluyorum” dedi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.