BAFRA OSB’DE SEVİNÇ!

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Bafra Organize Sanayi Bölgesi’nin (OSB) 5,5 kilometrelik beton yol çalışmasını tamamladı

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Bafra OSB‘nin yol problemini çözdü. Konforlu ulaşım imkanı sağlayan 5.5 kilometrelik beton yol, Bafra OSB’nin değerine değer kattı.

GENİŞLETİLDİ VE KONFORLU HALE GETİRİLDİ
Bafra OSB beton yol çalışmasıyla ilgili bilgi veren Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı Bafra İlçe Şefi Salih Mollahüseyinoğlu, “Bu yolda vatandaşlar uzun yıllardır yaşadığı problemler vardı. Daha önce stabilize olan yolumuzda kamyonlar ve binek araçlar sıkıntılı bir şekilde ulaşım sağlıyorlardı. Yaptığımız planlama ile yol genişletme çalışmalarımız tamamlandı. Yol genişletme çalışmalarımızın ardından altyapı yapıldı. Ardından da hızla beton yolumuzun yapımını gerçekleştirdik. Şu anda çizgileri çizilmiş bir halde taşıt trafiğine açık. Kamyonlar ve binek araçlar rahatlıkla ulaşımlarını bu yoldan daha konforlu bir şekilde sağlayabiliyorlar” dedi.

BAŞKAN DEMİR: BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ise, Bafra OSB yolunun yapılmasının çok büyük bir öneme sahip olduğunu belirterek, “Yolun genişliği ve güvenliği önemliydi. Hızlı bir çalışma yaparak beton yolumuzun yapımını tamamladık. OSB’nin değerine değer katacak bir yol oldu. Kentimizin ekonomisi için çok önemli olan Organize Sanayi Bölgelerimizin ve burada faaliyet gösteren iş insanlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman yanlarındayız. Kentimizdeki OSB’lerin alt yapı ihtiyaçlarını karşılamak için hassasiyetle çalışmalarımızı sürdürüyoruz“ dedi.

 

Mustafa Kaya

Salih Mollahüseyinoğlu

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir

VATANDAŞLAR: ZORLUK ÇEKİYORDUK
Yapılan yolun çok güzel olduğunu belirten Mustafa Kaya isimli vatandaş ise “Önceden tozdan çamurdan buradan araba gitmiyordu. Daha önce böyle beton bir yol görülmedi. Uzun yıllardır burada yol problemimiz vardı. Çok zorluk çekerdik. Yolun yapımında katkısı olan herkese teşekkür ederim. Hepsinden Allah razı olsun” diye konuştu.

Sibel TOPAL

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.