BAFRA TSO’DAN VEFALI DAVRANIŞ

1 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilen Bafra Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri sonucunda, 2013-2018 tarihleri arasında görevini laikiyle yerine getiren bir önce ki dönem meclis üyelerimize yeni dönem Meclis Üyelerimizin katılımı ile plaket töreni düzenlendi

Bafra Öğretmen evinde gerçekleştirilen törende Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar açılış konuşmalarında; ‘Plaket alan bir önceki dönem Meclis Üyesi arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.Önce ki dönem meclis üyelerimizin katkıları ile başarılı faaliyetlere imzalar atarak bölgemizin sorunlarına yönelik katma değer yaratan çalışmalargerçekleştirdik. Meclis üyesi görevleri sona ermiş olsa bile Bafra Ticaret ve Sanayi Odasının ve bölgemizin geliştirilmesi açısından her daim görüş ve önerilerine ihtiyacımız olacaktır. Önümüzdeki dönemlerde de görev süresini tamamlayan Meclis Üyesi arkadaşlarımıza plaket töreni yapılacak olup bu etkinliği geleneksel hale getireceğiz. Katılımlarından ve katkılarından dolayı bir önceki dönem meclis üyelerimize teşekkür ederim’ dedi.

Meclis Başkanı Nur Aydıner Meral konuşmalarında ‘ Meclisimiz ve Yönetim Kurulumuz ile birlikte bir hizmet dönemini güzel çalışmalarla tamamlamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu anlamlı günde bir önceki dönem Meclis üyelerimize Odamıza yapmış oldukları katkılardan dolayı şahsım ve kurumumuz adına teşekkür ederim’ dedi

Bir önceki dönem Meclis ve Yönetim Kurulu Üyesi Tayfun Erduran; ‘Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeliğine talip olduğum dönemde birçok üyemizin de aklında yer alan “Ticaret Odası ne iş yapar?” sorusunu görev süremiz boyunca yapılan çalışmalar ve projelerle anlama ve anlatma fırsatı yakaladım.  Meclis Üyelerimiz ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile uyum ve istişare içinde bir dönem geçirdik. Eski dönem çalışma arkadaşlarımıza teşekkür eder, görevine devam eden ve yeni seçilen Meclis Üyesi arkadaşlarımıza başarılar dilerim’ dedi. 
Bir önceki dönem Meclis BaşkanıHüseyin Çamaş, Plaketini Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar’dan teslim alırken; Bu güzel ve anlamlı gecede Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar ve Yönetimi bir ilke imza atarak görevi son bulan önce ki dönem Meclis üyelerini unutmadığını göstermiştir. Yeni dönem Meclis Üyesi ve Yönetim Kurulu Üyesi Arkadaşlarımıza başarılar dilerim’ dedi.
Bir önceki dönem Meclis Üyemiz merhum Mehmet Karaman’ın plaketlerini almak üzere kızı Dilek Karaman programa katılım sağladı. Merhum Mehmet Karaman anısına takdim edilen plaketi kızı Dilek Karaman Meclis Başkanı Nur Aydıner Meral ve Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar’dan teslim aldı. Plaket takdimi sırasında salonda duygu dolu anlar yaşandı.
      Ayrıca plaket alan bir önceki dönem Meclis üyelerimiz Hasan Yavuz,Suat Özen, Fatih Enver Cıblak, Yavuz Selim Muratoğlu ve Mustafa Macit gerçekleştirilen plaket töreninden duymuş oldukları memnuniyetleri dile getirerek yeni dönem meclis üyelerine başarılar diledi.

 

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.