BAFRALI AİLE ESRA EROL'DA | Yeni Günde Haber | Güncel Son Dakika Haberler
SON DAKİKA

Korkunç kaza!

ASAYİŞ, SON DAKİKA

BAFRALI AİLE ESRA EROL’DA

Esra Erol’da birbirinden ilginç konuları ekrana taşımaya devam ediyor. Burcu Şahin, eşi Yunus Şahin’in 10 aylık bebeğini kendine göstermediğini iddiasıyla Esra Erol’da programına katıldı.

Bu haber 02 Aralık 2019 - 15:57 'de eklendi.

Esra Erol’da birbirinden ilginç konuları ekrana taşımaya devam ediyor. Burcu Şahin, eşi Yunus Şahin’in 10 aylık bebeğini kendine göstermediğini iddiasıyla Esra Erol’da programına katıldı. ”Eşim Yunus beni sokağa attı…” Burcu Şahin: “Eşim Yunus Şahin ile boşanıp, 10 aylık bebeğimle kendime yeni bir hayat kurmak istiyorum!” sözleriyle açıklamalarına başladı.

Burcu Hanım, bir gün eşinin kendisini evden kovduğunu çocuğu kendisine vermediğini, gerekirse mahkemede alırsın dediği iddiasında da bulundu. Olaydan sonra eve kayınvalidesi Havva Şahin geldiğini ama onun o an bir etkisi olmadığını ekledi. Eşinin annesi ile aynı evde yaşadıklarını 8 ay dini nikahlı yaşadıklarını yaşı dolunca resmi nikah kıydıklarını evlilikleri boyunca şiddet gördüğünü ama şikayette bulunmadığını belirtti. Burcu Hanım, eşini hala sevdiğini de söyledi. Esra Erol, Yunus’un Burcu’yu şu anda çocuğu ile cezalandırdığını söyledi.