Bayburtlu ailesinin acı günü | Yeni Günde Haber | Güncel Son Dakika Haberler
SON DAKİKA

Korkunç kaza!

ASAYİŞ, SON DAKİKA

Bayburtlu ailesinin acı günü

Samsun’un Atakum İlçesi’nin ünlü ve sevilen esnafı Burhan Bayburtlu’nun ağabeyi Mustafa Bayburtlu, hayatını kaybetti. Bayburtlu, son yolculuğuna uğurlandı

Bu haber 09 Eylül 2019 - 17:36 'de eklendi.

Atakum’un ünlü ve sevilen esnafı Burhan Bayburtlu’nun ağabeyi Mustafa Bayburtlu, 72 yaşında hayata veda etti. Mustafa Bayburtlu, bugün düzenlenen cenaze törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Vezirköprü’nün tanınmış simalarından Mustafa Bayburtlu, önceki akşam mücadele ettiği hastalığa yenilerek Atakum Denizevleri Mahallesi’ndeki evinde hayatını kaybetti. Mustafa Bayburtlu, bugün Atakum İlçesi Denizevleri Mahallesi’ndeki Ataç Cami’nde ikindi namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından Derecik Mezarlığı’ndaki Aile Kabristanlığı’nda toprağa verildi.

CHP MİLLETVEKİLLERİ CENAZEDE
Atakum’da uzun yıllardır restoran işletmeciliği yapan Burhan Bayburtlu’nun da ağabeyi olan Mustafa Bayburtlu’nun cenaze törenine CHP Samsun Milletvekilleri Neslihan Hancıoğlu ve Kemal Zeybek, Eski CHP Milletvekili Suat Binici, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, çok sayıda Atakum ve Vezirköprü esnafı ile merhumun sevenleri ve yakınları katıldı. Mustafa Bayburtlu, 2’si erkek 3 çocuk babasıydı.