BETON YOL!

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Tekkeköy İlçesi’nde 3 sanayi bölgesini birbirine bağlayan Kutlukent Bulvarı’nı 4 kilometrelik beton yolla yeniliyor

Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri Tekkeköy ilçesi Kutlukent Bulvarı’nda da çalışmalarını yoğunlaştırdı. 3 sanayi bölgesini birbirine bağlayan önemli bir geçiş güzergahı olan yolun bir an önce tamamlanması için yoğun mesai yapılıyor. Toplam uzunluğu gidiş-geliş 4 kilometrelik bölünmüş yolda sağlamlık ve kalite noktasında en yeni ve verimli sistemi kullanan ekipler, 20 santim hasır beton dökülen yolda son aşamaya geldi.

ALT ZEMİNDE İYİLEŞTİRME YAPILDI
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Kutlukent Bulvarı’nda 2 kilometre gidiş, 2 kilometre geliş olmak üzere ekipler bölgede aralıksız çalışıyor. 20 santim çift hasır beton dökülüyor. Betonlama öncesi de ekiplerimiz alt zeminde iyileştirme yaptı. Burası ilçenin en işlek yollarından biri. En kısa sürede çalışmaları tamamlayarak ulaşıma açacağız” dedi.

MODERN YOLLARDA GÜVENLİ SEYAHAT
Samsunluların istedikleri noktaya daha kolay ulaşabilmeleri ve modern yollarda güvenli bir şekilde seyahat etmeleri için görev başında olduklarını söyleyen Başkan Mustafa Demir, “Tüm şehrin altyapı sorunlarını çözmek için gece-gündüz çalışıyoruz. Böyle bir gayretin içindeyiz. Vatandaşımıza yakışanı, kaliteli şekilde yapıyoruz. Belediye ekiplerimizle yollarımızı yeniliyoruz” diye konuştu.

Sibel TOPAL

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.