‘BİRİLERİ GİBİ KANDIRMIYORUZ!..’

Ersan Aksu, “Cumhurbaşkanımız liderliğinde enerji, savunma sanayi ve ulaşım gibi pek çok alanda milletimizin gurur duyduğu muhteşem projeleri hayata geçirdik. 2023’te de hız kesmek yok” dedi

'BİRİLERİ GİBİ KANDIRMIYORUZ!..'

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, yazılı bir basın açıklaması yaparak son günlerdeki gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu. Türkiye Yüzyılı’na çok sağlam adımlarla ilerlediklerini belirten Başkan Ersan Aksu, 20 yılda çok büyük eserler ve yatırımları ülkeye kazandırdıklarını belirterek, “2023’te de hız kesmeden yolumuza devam edeceğiz” dedi.

DOĞAL GAZ VE PETROLDEKİ ATILIMLAR
Dünyanın, Türkiye’nin şahlanışına, yükselişine, çok daha büyük ve güçlü devlet olma yolunda kararlı şekilde ilerleyişine şahit olduğunu belirten Ersan Aksu, açıklamasında ayrıca şunlara değindi:

“Türkiye Yüzyılı’na, Cumhuriyetimizin 100. yılına, 2023’e ilerlerken, işte son olarak enerjide attığımız adımlar ve Cumhurbaşkanımızın milletimizle paylaştığı müjdeler… Karadeniz’deki gaz rezervimiz Çaycuma-1’deki yeni keşfimizle birlikte 710 milyar metreküpe ulaştı. Bu doğal gazın bugünkü rakamla uluslararası piyasalardaki karşılığının 1 trilyon dolar olduğunu da özellikle belirtmek istiyoruz. Atılımlarımız sadece doğal gazda mı? Hayır. Bildiğiniz gibi petrol aramalarımz, sondaj çalışmalarımız da devam ediyor. Bu çalışmalarda Adana ve Gabar Dağındaki iki yeni keşfimiz var ve petrol üretimimiz günlük 80 bin varile ulaştı. Biz çalışıyoruz, üretiyoruz, ülkemize kazandırıyoruz. Milletimizin hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyoruz. İnşallah 2023’te ve daha sonraki yıllarda da devam edeceğiz. Ülkemize, 85 milyon milletimize hayırlı, uğurlu olsun.

SAVUNMA SANAYİNDEN SPOR VE TARIMA
Tabi milletimizin gurur duyduğu muhteşem prejelerimiz sadece enerji ile sınırlı değil. Savunma sanayi, ulaşım, eğitim, tarım, spor, çevre gibi pek çok alanda son 20 yılda saymakla bitiremeyeceğimiz devasa yatırımları hizmete aldık. Özellikle savunma sanayi projelerimizde geldiğimiz son nokta ortada. İşte geçtiğimzi günlerde hep birlikte şahit olduk, Kızılelma semalarda.

85 MİLYON OMUZ OMUZA
Biz, Türkiye Yüzyılı, hemen şimdi başlasın dedik. Biz, öyle birileri gibi boş masallarıyla milletimizi oyalayanlardan, kandırmaya çalışanlardan, çamur at izi kalsın siyaseti yapanlardan olmadık. Biz icraatlarımızla milletimizin hayallerini gerçekleştirenlerden, milletimiz ile gönül gönüle yol yürüyenlerden, milletimiz ile birlikte Türkiye Yüzyılı’na damga vurmaya kararlı olanlarlardan olduk. 85 milyon hep birlikte omuz omuza yürüdüğümüz Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında, 2023’te daha nice müjdeleri milletimizle paylaşmayı temenni ediyorum.”

Fatma SINAN

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.