BÜYÜK KAVGA!

Samsun’da seyir halindeki motosikletin yol ortasında aninde duran otomobile arkadan çarpması sonrası otomobili kullanan kadının yakınları ile motosiklet sürücüsü arasında kavga çıktı

Samsun‘un İlkadım İlçesi Cumhuriyet Meydanı yan yol üzerinde meydana gelen olayda, seyir halinde olan motosiklet sürücüsü aniden durduğunu iddia ettiği otomobile arkadan çarptı.

ÇEVİK KUVVET SEVK EDİLDİ
Çarpmanın etkisiyle motosiklet sürücüsü yere düştü. Düştükten sonra aniden önünde duran kadın sürücüye tepki gösteren motosiklet sürücüsüne otomobil içerisinde bulunan erkek şahıslar ve yakınlarda bulunan kadının tanıdıkları tepki gösterdi. Motosiklet sürücüsü ile kadın sürücünün tanıdıkları arasında kavga meydana geldi. Olay yerine çok sayıda resmi polis ekipleri ve çevik kuvvet ekipleri geldi.

KARŞILIKLI TEHDİTLER
5 kişi tarafından darp edildiğini iddia eden motosiklet sürücüsü yanına bir yakını da gelince sinirler daha da gerildi. İki tarafta birbirlerine sözlü tehditte bulundu. Araya giren polis ekipleri ve esnaf kavgaya karışan tarafları sakinleştirmekte zorluk çekti. Daha sonra sakinleşen iki taraf birbirlerinden şikayetçi olmayarak olay yerinde uzaklaştı.
İHA

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.