CANiK, 2023’E DAMGA VURACAK!

Türkiye’de üretilen yerli ve milli uçaksavar ile yeni nesil tabancalar, ABD’nin Las Vegas kentinde açılan fuarda sergileniyor

CANiK, 2023'E DAMGA VURACAK!

Dünyaya meydan okuyan ürünleri ve ihracat rekorlarıyla 2022 yılını üstün başarı ve ödüllerle tamamlayan CANiK, 2023’e de görkemli bir giriş yapıyor. CANiK, Las Vegas’ta 17 Ocak’ta kapılarını açan ve 20 Ocak’a kadar devam edecek olan dünyanın en büyük avcılık ve atıcılık fuarı SHOT Show’da Türkiye’yi gururla temsil ediyor. ABD’deki fabrika için de hazırlıklarını devam ettiren CANiK, fuarda heyecanla beklenen iki yeni ürününü daha görücüye çıkarıyor.

CANiK, 2023'E DAMGA VURACAK!
METE SERİSİNİN İLK MİKRO KOMPAKT TABANCASI
İhracata yönelik son iki yıldır gösterdiği performansla hayranlık uyandıran CANiK, bu alandaki rekorlarına 2023 yılında da yenisini eklemeye hazırlanıyor.CANiK, M2 ağır makineli tüfek ailesi ve aksesuarlarının yanı sıra fuarda merakla beklenen METE MC9 ile SFx RIVAL-S’in lansmanlarını gerçekleştiriyor. Daha küçük polimer gövdeye sahip ve kapağı çelik olan METE MC9, METE serisinin ilk mikro kompakt tabancası olma özelliğini taşıyor. METE serisinin tüm gelişmiş özelliklerini barındıran METE MC9, 28 mm kalınlığı ile ultra konforlu bir taşıma kolaylığı sağlıyor. SFx RIVAL-S ise ödüllere doymayan polimer gövdeye sahip SFx RIVAL’ın çelik gövdeli versiyonunu kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Kolay sökülebilir metal gövdeye sahip olan SFx RIVAL-S sportif atıcılık dünyasına damgasını vuracak birçok yeni aksesuarı ile birlikte fuardaki yerini alıyor.

CANiK, 2023'E DAMGA VURACAK!
YOĞUN BİR İLGİ VAR
Polimer gövdeli SFx RIVAL’a kıyasla yaklaşık yüzde 30 daha ağır olan ve geri tepme etkisinin azaltıldığı SFx RIVAL-S, atış müsabakalarının en çok tercih edilen tabancası olacak. Polimer versiyonun tüm özellikleri ile birlikte birebir çelik gövdeye uyarlanması, sektörde nadir görülen bir uygulama olması yine bu tabancaya şimdiden yoğun ilginin sebeplerinden sadece biri olarak öne çıkıyor.

CANiK, 2023'E DAMGA VURACAK!
MERAKLA BEKLENEN MODEL
CANiK Genel Müdürü C. Utku Aral, “CANiK olarak gerek ülkemizde gerekse ABD başta olmak üzere dünya çapında pek çok başarılar elde ettiğimiz olağanüstü bir seneyi geride bıraktık. Yakaladığımız bu ivmeyi hiç düşürmeden daha da yukarılara çıkarmak için 2023 yılına dair yoğun bir program hazırladık. İlk durağımız olan Las Vegas SHOT Show’da ödüllü tabancamız SFx RIVAL’ın çelik gövdeli versiyonu olan ve sektörün bizlerden uzun yıllardır beklediği SFx RIVAL-S ve METE serisinin ilk mikro kompakt modeli METE MC9’u tanıtmanın heyecanını yaşıyoruz. Uzun yıllardan beri üzerinde büyük bir titizlikle çalıştığımız metal gövdeyi çıkarttık. Çok istenen ve beklenen bu modelin çok büyük bir satış sağlayacağından eminiz. Farklı markalardaki tabancalara uyumlu aksesuar programımızı da sergilediğimiz bu fuarda, 70’e yakın dünyanın her yerinde bulunan temsilciliklerimiz ile yoğun bir toplantı sürecimiz olacak” dedi.

CANiK, 2023'E DAMGA VURACAK!

CANiK Genel Müdürü C. Utku ARAL

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.