CANİK’TE HEYECAN

Samsun’un Canik Belediyesi, öğrencilere yönelik yurt genelinde yarıyıl tatiline özel hediye çekilişi düzenliyor

CANİK'TE HEYECAN

Canik Belediyesi, büyük bir ilgi ve beğeniyle takip edilen çekiliş programlarına bir yenisini daha ekledi. Canik Belediyesi, 2022-2023 eğitim-öğretim yılı yarıyıl tatili için düzenleyeceği çekiliş programıyla yurt genelindeki öğrencilere çeşitli hediyeler verecek.

CANİK'TE HEYECAN

Canik Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden yarıyıl tatiline özel düzenlenecek çekiliş programıyla birçok farklı hediye sahiplerini bulacak.

‘SEVİNÇLERİNE ORTAK OLMAK İSTEDİK’
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Canik Belediyesi olarak öğrencilerimiz için geleneksel hale getirdiğimiz ve kendilerine hediyeler verdiğimiz çekiliş programlarımıza bir yenisini daha ekledik. İlköğretim Haftası’nda, birinci ara tatil döneminde düzenlediğimiz çekilişlerle, hazırladığımız hediyelerimizi öğrencilerimizle buluşturduk. Yurt genelinde düzenlediğimiz çekiliş programımızla öğrencilerimizin karne heyecanına ortak olmak istedik. Yarıyıl tatili için düzenlediğimiz çekiliş programıyla çocuklarımıza karne hediyelerini vereceğiz” dedi.

ÖĞRENCİLERE HEDİYELER
Canik Belediyesi tarafından yarıyıl tatili dolayısıyla yurt genelinde düzenlenen çekilişte bir adet bisiklet, dokuz adet zekâ oyunu seti ve on üç adet kırtasiye seti hediye edilecek. Başvuruların Canik Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden yapıldığı çekilişin son katılım tarihi 23 Ocak 2023 olarak belirlendi.

Sibel TOPAL

 

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.