CEMİYET’TEN SANDIKÇI’YA KUTLAMA

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır, yeniden DHA Bölge Müdürlüğü görevine getirilen Murat Sandıkçı’yı ziyaret etti

Türkiye genelinde yeni bir yapılanma içerisine giren Demirören Haber Ajansı(DHA), Samsun Bölge Müdürlüğü’nü yeniden faaliyete geçirdi. Gazeteci Murat Sandıkçı’nın ‘bölge sorumlusu’ olarak görevlendirildiği ajans, Samsun merkezli bölgedeki faaliyetlerini yeni bir ekip ile sürdürüyor.

SON DERECE SEVİNDİRİCİ GELİŞME
Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ile Yönetim Kurulu Üyesi Muammer Dilber, DHA Samsun Bölge Müdürü Murat Sandıkçı’yı ziyaret ederek görevinde başarı diledi. DHA’nın, Türkiye’nin en önemli 3 haber ajansından birisi olduğunu belirten Yusuf Ziya Çakır, “Yeni bir döneme giren DHA’nın yeniden Samsun’u bölge merkezi seçerek faaliyetlerine başlaması son derece olumlu ve sevindirici olmuştur. Aynı zamanda yönetim kurulu üyemiz de olan değerli meslektaşımız Murat Sandıkçı önderliğinde DHA’nın Samsun’da önemli başarılara imza atacağına inanıyoruz. Hayırlı olsun” dedi.

DOĞRU VE TARAFSIZ YAYINCILIK
Ziyaret nedeniyle Yusuf Ziya Çakır ve Muammer Dilber’e teşekkür eden Murat Sandıkçı’da, “DHA olarak ilimiz ve bölgemizden doğru ve tarafsız yayıncılık anlayışla haberleri kamuoyuna ulaştırmaya gayret ediyoruz” ifadesini kullandı.
DHA Samsun Bölge Müdürlüğü’nünün faaliyet alanında Sinop, Ordu, Amasya, Çorum ve Tokat illeri de yer alıyor.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.