‘Çiftçiye destek’ sözü

Ticaret Bakanlığı Esnaf, Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan, Samsun’da KARADENİZBİRLİK’i ziyaret etti

Esnaf ve sanatkarlarla istişare toplantısı için Samsun’a gelen Ticaret Bakanlığı Esnaf, Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan, genel merkezi Samsun’da bulunan Karadeniz Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifleri Birliği’ni(KARADENİZBİRLİK) ziyaret etti.

BAKANLIK NEZDİNDE ÇALIŞMA YAPILACAK
KARADENİZBİRLİK Genel Müdürü Ünal Erarslan, Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Metin ve yönetim kurulu üyeleriyle kısa bir toplantı yapan Necmettin Erkan, “Bugün burada bölgedeki yağlı tohum üreticilerinin ve onların ortağı olduğu KARADENİZBİRLİK’in sorunlarını ve çözüm önerilerini dinleme fırsatını bulduk. Her yönüyle verimli bir toplantı oldu. Samsun ve bölgesindeki tüm yağlı tohum üreticilerinin yaşadıkları sorunların çözümü konusunda Bakanlık nezdinde adımlar atacağız” dedi.

ÜNAL ERARSLAN: DETAYLI BİLGİ SUNDUK
KARADENİZBİRLİK Genel Müdürü Ünal Erarslan da, ziyaretle ilgili olarak, “Sayın Genel Müdür’e sektörümüzün içerisinde bulunduğu durum ve üreticilerimizin yaşadıkları sorunlar hakkında detaylı bilgiler verdik. Bu nedenle bizim için son derece önemli bir ziyaret oldu. Necmettin Erkan beye ziyaretleri ve ilgileri için kurumumuz ve üretici ortaklarımız adına teşekkür ediyorum” değerlendirmesinde bulundu.

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.