Dededağı Halkından Genel Kurmay Başkanlığına Dilekçe

09.09.2015
A+
A-

Samsun’un Dededağı Mahallesi sakinleri, son zamanlarda yaşanan terör olaylarını protesto etti ve Genel Kurmay Başkanlığına tekrar askere alınmaları için dilekçe yazdılar.

Dededağı mahallesi sakinleri Son zamanlarda artan terör olaylarına yönelik, tepki ve terörün kökünü kazmak için yeniden askere alınmaları için Genel Kurmay Başkanlığına dilekçe yazdılar.

Dilekçe verenlerin arasında Samsun Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Erdal Doğan’ın da bulunduğu gönüllüler dilekçelerini Bafra Askerlik Şubesine teslim edecekler.

Erdal Doğan, “Bölücü terör örgütüne karşı Vatanımıza tekrar hizmet etmek için Genel Kurmay Başkanlığına Mahalle halkı olarak dilekçe yazdık. Dilekçelerimizi Bafra Askerlik şubesine teslim edeceğiz. Artık Bıçak kemiğe dayandı. Yazıktır günahtır, günlerdir Şehit üzerine şehit veriyoruz. Bizde Allah’ın izni ile gideceğiz ve kanımızın son damlasına kadar Ülkemiz için, bayrağımız için savaşacağız. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabırlar dileriz. Şehitlerimizin kanları yerde kalmayacak” dedi.

HABER; Hayati ARSLAN

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.