‘DUR DEMEK LAZIM!..’

Genel Başkanlığı’nı Fatih Erbakan’ın yaptığı Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Zafer Emanetoğlu, Samsun’un Bafra İlçesi’nde konuştu

Milli Görüş’ün lideri Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan’ın kurduğu ve genel başkanlığını yaptığı Yeniden Refah Partisi’nin Genel Başkan Yardımcısı Zafer Emanetoğlu, Samsun’un Bafra İlçesi’nde bir dizi ziyaret etti bulundu. Emanetoğlu, ülkenin iyi yönetilmediğini belirterek, “Bu gidişe artık dur demeli” dedi.

MİLLİ GÖRÜŞ’ÜN İZİNDE
Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Zafer Emanetoğlu, partisinin Bafra İlçesi Başkanı Bilal Arslan ile birlikte Ziraat Odası, Kaymakamlık gibi kurumları ziyaret ettikten sonra esnafla da buluştu. Türkiye’nin geleceği için umut olmak adına yola koyulduklarını belirten Zafer Emanetoğlu, “Genç bir genel başkanın genç kadrosuyla ülkemiz için bir mücadeleye koyulduk. Yolumuz Milli Görüş yoludur” dedi.

ÇÖZÜM, ÜRETİM VE İSTİHDAMDA
Türkiye’nin çok uzun yıllardır yürütülen kötü ekonomik politikalar nedeniyle çok zor günler yaşadığını, kötü gidişatın ise süreceğini iddia eden Zafer Emanetoğlu, “Türkiye, borç ve faiz sarmalına hapsedilmiş durumda. Yanlış ekonomik politikalar, Türkiye’nin çıkmaza sokmuştur. Bu kötü gidişata dur demenin zamanı gelmiştir. Çözüm, ülkemizin ekonomik potansiyelini hareket geçirmektir. Çözüm, üretim ve istihmada dayalı ekonomik politikalardır” diye konuştu.

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.