ERKAN ACAR!

Samsun’un Havza İlçesi’nde gerçekleştirilen TSO seçimlerinde mevcut başkan Erkan ACar’ın listesi büyük bir zafer kazandı

02.10.2022
A+
A-

Samsun’da Havza Ticaret ve Sanayi Odası7nda (TSO) gerçekleştirilen Meclis ve Meslek Komitesi Seçimleri’nde Erkan Acar’ın beyaz listesi kazandı. Mevcut Başkan Erkan Acar‘ın beyaz listesi 5 gurupta da önde çıktı.

KOMİTE ÜYELİKLERİNDE FARK
Havza TSO Binası’nda gerçekleşen seçimlerde 450 üyeli Havza TSO’nun 286 üyesinin 185’i oy kullandı. Yapılan sayım işlemi sonucunda Erkan Acar’ın beyaz listesi, 10 meclis üyeliğini ve 5 meslek grubundan 25 komite üyeliğinin tamamını alarak büyük bir zafer kazandı.

‘HAVZA İÇİN HİZMETE DEVAM’
Meclis üyeleri, 07 Ekim tarihinde düzenlenecek ilk meclis toplantısında Havza TSO yönetim kurulu başkanı ve meclis başkanı ile yönetimini seçecek.

Seçim sonrası bir açıklama yapan Erkan Acar, “Üyelerimizin güven ve teveccühleri ile 5 komitenin ve 10 meclis üyeliğinin tamamını aldık. Kazanan Havza, kazanan istikrar ve gelişme oldu. İnşallah 7 Ekim tarihinde yapılacak olan ilk meclis toplantımız ile yönetim kurulumuz ve meclisimizi oluşturarak Havzamıza hizmet için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizler Havzalıyız ve sevdamız da, hayallerimiz de Havza için” dedi.

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.