Fatih YILDIZ'dan zehir zemberek açıklamalar! - Yenigün GazetesiYenigün Gazetesi
SON DAKİKA

Korkunç kaza!

ASAYİŞ, SON DAKİKA

Fatih YILDIZ’dan zehir zemberek açıklamalar!

1930 Bafraspor Kulüp Başkanı Fatih Yıldız Sosyal Medya Hesabından Zehir Zemberek Açıklama Yaptı

Bu haber 05 Eylül 2019 - 19:25 'de eklendi.

1930 Bafraspor Kulüp Başkanı Fatih Yıldız kendi sosyal medya hesabından Hacinabispor Yöneticilerine zehir zemberek açıklamalarda bulunarak artık susmayacağım herkes kendi işine baksın dedi.

Başkan Yıldız, yaptığı açıklamada; Öncelikle hayırlı olsun diyerek başlayan Yıldız bu zamana kadar hep sustum ve elimden geldiği kadar Hacınabispor Yöneticilerine yardımcı olmaya çalıştık. Yıldız, 4 senedir 1930 Bafraspor’un başkanlığını iyi kötü ekonomi şartlar neyi gösterdiyse yapmaya çalıştık.

Ne yazı ki bir yere gidip sizler hakkında ileri geri konuşmadım diyen Yıldız, sağa sola gidip Bafraspor’un borcu var biz birleşme teklif ettik böyle konuşmaları sizlere yakıştıramıyorum. Bafraspor’un borcundan size ne haddinizi bilin işinize bakın sağda solda dedikodu yapmayın. 1930 Bafraspor her şeyi ile Bafra’ya mal olmuş bir büyük spor camiadır. Dil uzatmayı bıraksın Yöneticileriniz Bafraspor’un değerli Yöneticilerine giderek bırakın Bafraspor’u ne işiniz var demeyi, kimsenin kafalarının ve midesini bulandırmayın yerinizi bilin. Hacınabispor Kulübü benimde hayatım da futbol oynamış bir büyük futbol camiasıdır.

Sizler yokken ben vardım orada basında yazmışsınız Mevlanaspor – Hacınabispor’u bünyesine kattı bünyesine katacak bir takım varsa da oda tarihiyle Hacınabispor’dur. Yerinizi ve seviyenizi bilin Hacınabispor’a 30 bin TL para verdiniz madem paranız var tekrar hayırlı olsun Allah yolunuz açık etsin. Geçen sezon Vezirköprü maçında 1930 Bafraspor olarak ligin son maçın da galip geldik.

Bu önemli galibiyetle Hacınabispor’u ligde kalmasını sağlamış olduk. Bazı yöneticileriniz sağda solda Bafraspor futbolcusuna para verdik ligde kaldık diyorsunuz benim futbolcularım adamdır karakterlidir. Benim futbolcularıma böyle bir ifadede bulunmayın yine söylüyorum haddinizi ve yerinizi bilin artık yeter sustukça üstümüze oynamayın sizin geçen sezon kaçak futbolcu oynatarak Bafra’yı rezil etinizde çok iyi biliyoruz.
Yıldız sosyal medya hesabındaki yazısının sonunda ise benim ağzımı fazla açtırmayın 1930 BAFRASPOR BAFRA’NINDIR ÖYLEDE KALACAKTIR FAZLA REZİL OLMAYIN… ifadelerini kullandı.