‘HALK, 2023’Ü BEKLİYOR!..’

İYİ Parti Grup Başkanvekili Samsun Milletvekili Erhan Usta, Samsun’da ziyaretler gerçekleştirdi. Usta, “Halk bu iktidardan kurtulmak için 2023’ü bekliyor” dedi

İYİ Parti Grup Başkanvekili Erhan Usta, il başkanı Hasan Aksoy, ilçe başkanları Burcu Işıtan Satar ve yönetim kurulu üyeleri ile ilk olarak mahalle başkanlarıyla bir araya geldi. Usta, “Türkiye gündemini değerlendirdiğimiz toplantıda, Samsun genelinde izleyeceğimiz yol haritasıyla ilgili bilgi alışverişinde bulunduk” dedi.

YABANCILAR PAZARI’NDA ESNAFLA BULUŞTA
Ardından esnaf ziyaretinde bulunan Usta, İlkadım ilçesinde hizmete açılan bir iş yerini ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundu. Daha sonra Yabancılar Pazarı’na geçen Erhan Usta, burada bir süre esnaf ile sohbet etti, sorun dinledi. Erhan Usta, Yabancılar Pazarı ziyaretinin ardından, “İl başkanımız Hasan Aksoy ve il/ilçe yönetimimizle birlikte Samsun’un önemli ticaret merkezlerinden, kadın istihdamının önemli örneklerinden olan Yabancılar Pazarını ziyaret ettik. Vatandaş, ‘2023’ü bekliyoruz, değiştireceğiz inşallah’ diyor” değerlendirmesi yaptı.

Millettvekili Erhan Usta, beraberindekilerle birlikte ayrıca Gülsan Sanayi Sitesi ve Samsun Kamyoncular Motorlu Taşıtlar Kooperatifi ve Keresteciler Kooperatifi esnafıyla da bir araya geldi. Erhan Usta ve partililer, sektör sorunlarını dinleyip, çözüm yolu için esnafla fikir alışverişinde bulundu.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.