‘HALKIN SESİNİ DİNLİYORUZ!..’

Samsun’da esnaf ziyaret eden ve halkla buluşan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Halkımızın sesini dinliyoruz” dedi

’Anadolu Buluşmaları’ kapsamında Samsun’un Bafra İlçesi’ne gelen Fatih Erbakan, parti binası önünde bir konuşma yaptı. Erbakan, “83 milyonun sesini dinliyoruz” dedi.

MİLLİ GÖRÜŞ İKTİDAR OLMALI
Fatih Erbakan, “Bizler Anadolu Buluşmaları programları kapsamında Türkiye’nin en doğusundan en batısına kadar esnafımızla , halkımızla her kesimden insanımızla kucaklaşıyoruz. Bu programlarımız vesilesiyle Anadolu’nun sesini dinliyoruz, 83 milyonun sesini dinliyoruz ve onların derdiyle dertlenerek, derdiyle hemhal olarak bu dertlerin çözümü için Milli Görüş’ün iktidar olması gerektiğini bugün Bafra’da Samsun’da olduğu gibi Türkiye’nin dört bir yanında halkımıza anlatıyoruz” diye konuştu.

SOKAK MÜZİSYENİNE ALKIŞ
Parti binası önünde yaptığı konuşmanın ardından esnaf gezileri yapan Erbakan, Atatürk Bulvarı’nda sokak müzisyeninin seslendirdiği ‘Mağusa Limanı’ adlı şarkıyı dinledi. Şarkının sonunda müzisyeni alkışlayan Erbakan, esnaf ziyaretlerinin ardından Vezirköprü ilçesine hareket etti.


İHA

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.