Haydi!.. Avrupa Şampiyonluğu’na

Teşekkürler Türkiye!.. Karadeniz’den Marmara’ya, Asya’dan Avrupa’ya herkesTürkiye’nin en sevilen ‘Türk Şirketi’ olarak YEDAŞ’ı seçti. Hedef ‘Avrupa Halk Şampiyonluğu’. YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu, “Haydi Türkiye! Ülkemizin Avrupa’daki şampiyonluk yolculuğuna ‘Sen De Destek Ol!..” dedi

21.03.2016
A+
A-

Teşekkürler Türkiye, Teşekkürler Karadeniz, Teşekkürler Marmara, Asya, Avrupa! Ülkemizin gurur kaynağı olan Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. (YEDAŞ), Türkiye’nin eşsiz enerjisini arkasına alarak başarıdan başarıya koşuyor. European Business Awards (EBA) tarafından Avrupa çapında ‘Şampiyonluk’ hikayesi paylaşılan YEDAŞ, Türkiye’de yönetim modeli en çok sevilen ‘Türk Şirketi’ olarak lanse edildi. Ülkemizde 38 şirketi geride bırakarak, elektrik dağıtım sektöründe birçok ilke imza atan ve uluslararası arena ‘Türkiye’ için yarışan YEDAŞ, Avrupa İş Ödülleri(European Business Awards)halk oylamasında Ülkemizin ‘2015-2016 Yılı Ulusal Halk Şampiyonu’ (National Public Champion)oldu.

 

KOCAMAN BİR AİLE OLDUK

“Türkiye, YEDAŞ ile Ödüle Koşuyor. Sen de Destek Ol!..” sloganı ileyola çıkan ve ülkemizde farklı sektörlerde hizmet veren 38 şirketi geride bırakan YEDAŞ’ın, yeni hedefi ise 26 Nisan’a kadar devam edecek olan 32 Avrupa ülkesi arasından “Avrupa Halk Şampiyonu” olmak. İlk oylamada olduğu gibi şampiyonluğu yine ‘halkın oyları’ belirleyecek. YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu, “YEDAŞ, bir Türk şirketi olarak “Avrupa Halk Şampiyonluğu” için yarışıyor. Sen de ‘Oy Kullan’ Türkiye’yi gururlandır” dedi. Türkoğlu, İstanbul’dan Samsun’a, Malatya’dan Edirne’ye ve yurtdışındaki farklı ülke ve kentlerde yaşayan tüm Türk gönül dostlarından gelen halk oylamaları ile kocaman bir ‘YEDAŞ Ailesi’ olduklarını belirtti.

 

HEDEF AVRUPA HALK ŞAMPİYONLUĞU

YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu, “Tüm iletişim kanallarını doğru yöneterek paydaşlarımıza ulaştık ve paydaşlarımızın gönülden katılımları ileTürkiye’nin 2015-2016 Ulusal Halk Şampiyonuseçildik. YEDAŞ olarak, halk oylaması süresince yürekten çalıştık. Önce Türkiye, sonra YEDAŞ dedik. Samimiyetimiz ve güven dolu mesajlarımızla herkesi özendirecek‘Rol Model’ çalışmalara imza attık. Böylesine anlamlı bir onuru yaşadığımız ve ülkemize yaşattığımız için ‘büyük övünç’ duyuyoruz. Şimdi ise hedefimiz, 17 Haziran’da İtalya’nın Milan Kenti’nde düzenlenecek olan onur gecesinde hak ettiğimiz ‘Büyük Ödülü’ almak, 32 Avrupa ülkesi arasından ‘Avrupa Halk Şampiyonluğu’ madalyasını göğsümüze asmak” diye konuştu.

 

HERKESİN MUTLAKA BİR OYU OLSUN

Sürdürülebilir Yönetim Modeli ile Avrupa arenasında tüm ödüllere talip olduklarını belirten Türkoğlu, “YEDAŞ, ikinci halk oylamasında ‘Türkiye’ için yarışıyor. Yine oylarınızla YEDAŞ’a destek olabilir, oylarınızla ‘Avrupa Halk Şampiyonu’ olabilirsiniz. Valilikler, İl ve İlçe Belediyeleri, üniversiteler başta olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşlarına ödül sürecini anlatan bilgilendirmeleri gönderdik ve desteklerini istedik. Aynı şekilde yazılı ve görsel medya, SMS, sosyal medya kanalları gibi tüm iletişim kanallarını kullanarak tüm paydaşlarımıza ulaşıyoruz. Bu ödülde herkesin bir oyu mutlaka olsun istiyoruz. 26 Nisan 2016 Salı Günü’ne kadar devam edecek olan oylama için http://www.businessawardseurope.com/vote/detail-new/turkey/14831adresinden tanıtım videomuzu izleyebilir, oy kullanılabilirsiniz. Vereceğiniz her oy Türkiye’yi şampiyonluğa taşıyacak. Haydi Türkiye! Ülkemizin gururu YEDAŞ’ın ödül yolculuğuna sen de ol!.. Tüm paydaşlarımıza destekleriiçin şimdiden teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

YEDAŞ’A OY VERMEK OLDUKÇA KOLAY
Oylama için yapılması gereken, http://www.businessawardseurope.com/vote/detail-new/turkey/14831 adresinin sağ alt köşesinde yer alan mail adresi kısmına mail adresinizi yazıp, belirtilen doğrulama kodunu yazmak ve Oy İçin Tıklayınız butonuna tıklamak. Bu işlemin hemen ardından belirtmiş olduğunuz mail adresinize EBA tarafından bir mail (Bazen spam olarak da gelebiliyor) gelecektir. Bu maili açtığınızda en üstte duran onay linkine tıklamanızla birlikte, oyunuzu kullanmış olacaksınız.

EBA 2015.16 National Public Champion Logo YEDAŞ EBA Ödül Süreci YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin TÜRKOĞLU

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.