“Hepimiz aynı geminin yolcularıyız”

Partisinin seçim otobüsüden Samsunluları selamlayan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, “16 Yıldır AK Parti iktidarlarıyla birlikte ülkemize ve milletimize hizmet etmek için var gücümüzle çalıştık, Allah’ın izniyle çalışmaya da devam edeceğiz. Milletimiz bize hangi yolu tayin ettiyse bugüne kadar biz o yolda yürüdük. Başka Türkiye yok, hepimiz aynı geminin yolcularıyız.” dedi

AK Parti Samsun Milletvekili ve adayı Fuat Köktaş, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimleri çalışmaları kapsamında İlkadım bir dizi programlar gerçekleştirdi.

Unkapanı Mahallesi’nde vatandaşlara seslenen Milletvekili Köktaş, Hastanebaşı, Çatalarmut, İlyasköy, Derebahçe mahalleleri, 100. Yıl Bulvarı, Lise Caddesi, Cumhuriyet Meydanı üzerinde ziyaretler gerçekleştirerek hemşehrileri ile selamlaştı, sohbet etti.

 

“YİNE BİZ YAPARIZ”

Gösterilen ilgi, alaka ve desteğe teşekkür eden Milletvekili Köktaş, “Hepimiz aynı geminin yolcularıyız, 81 milyon kardeşiz. Milletimiz bize hangi yolu tayin ettiyse biz hep o yolda yürüdük. Bu yolda ülkemize ve milletimize hizmet ettik. Eksiklerimiz olabilir, bunları da yine hedeflerimiz doğrultusunda bugüne kadar yaptığımız gibi, yine biz yaparız. 16 yılda yapılanları anlatmıyorum milletimiz yapılanları biliyor ve asla unutmaz.” dedi.

“MİLLETİMİZİN BÜYÜK DESTEĞİ İLE”

16 yılda iktidarına, hükümetine, Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkan her zaman yanında duran milletimizin büyük desteği ile Türkiye’nin büyük, güçlü, dünyada sözü geçen, sözü dinlenen bir ülke haline geldiğini söyleyen Milletvekili Köktaş, “AK Parti Türkiye’nin emeğini, ekmeğini, aşını büyütüyor, geliştiriyor, geleceğe taşıyor. Demokrasiye, hukukun üstünlüğüne sahip çıkarak, vatandaşlarının insanca yaşaması için mücadele ediyor, etmeye de sonuna kadar devam edecektir” diyerek sözlerine son verdi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.