Her kesime hizmet

Bafra Belediyesi, devam eden baskı beton yol ve kaldırım çalışmaları yanında Kızılırmak Mahallesinde 2.etap kaldırım çalışmalarını da başladı

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmaların birinci etabında 4.000 metrekare kaldırım çalışması yapılmıştı.

 

“HER KESİME HİZMET”

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi: “İlçemizde çok yönlü çalışmalar yürütmekteyiz. Bu çalışmalar eğitimden, tarıma, sağlıktan, engelli insanlarımıza, turizmden, meslek kurslarına, çevreden, sosyal yardımlaşmalara, yol ve kaldırım çalışmalarından sanatsal ve kültürel aktivitelere kadar pek çok alanı kapsamaktadır. 12 adet yeni projemizin bir kısmı tamamlandı ve hizmete girdi. Bir kısmı ise kısa sür içerisinde tamamlanacaktır. Bu yeni projelerimiz ile Çocuklarımızdan, yaşlılarımıza, esnaflarımızdan, çiftçilerimize, bayan kardeşlerimizden yaşlılarımıza, engellilerimizden ihtiyaç sahibi insanlarımıza kısacası toplumumuzun her kesimine hizmet etme imkânımız olmuştur.”

 

“DUR DURAK BİLMEDEN”

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin açıklamalarını şöyle tamamladı: “Belediye caddemiz, kadı çeşmesi aralığı ve tekel caddemizde baskı beton yol ve kaldırım çalışmaları yaptık. Bu devam edecek. Cumhuriyet meydanımızı yeniledik. Engelli koordinasyon merkezimizi açtık. Engelli ulaşım aracımız hizmete girdi. 30 Mart günü Bilgi ve teknoloji evini açıyoruz. Meslek edindirme kurslarımızı başlattık. Kırsal Kalkınma merkezimiz açılışa hazır hale geldi. Kızılırmak mahallemizde 1 etabını tamamladığımız kaldırım çalışmalarımızın 2. Etabına da başladık. İlk etapta 4.000 metrekare kaldırım yapmıştık. 2.etapta 6.000 metrekare kaldırım yapacağız. İlçemizde yaptığımız Kaldırımları 8 yıldır kurduğumuz Kilitli parke taşı ve bordür üretim tesislerimizde üretiyoruz.  Yaptığımız tüm kaldırım ve yol çalışmalarında engelli vatandaşlarımızı düşünerek çalışma yapıyoruz. Asfalt sezonu başlaması ile asfalt, beton yol ve satıh kaplama asfalt yapacağız.“ dedi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.