HIRSIZ PEŞİNDE TRAFİK FACİASI!

Samsun’daki samanlıklarına hırsız giren aile Ankara’dan köylerine giderken araçlarının bariyere çarpması sonucu anne öldü, oğlu ile babası yaralandı

HIRSIZ PEŞİNDE TRAFİK FACİASI!

Samsun‘un Atakum İlçesi Yeşildere Mahallesi Anadolu Bulvarı’nda saat 06.20’de meydana gelen kazada, Ankara’da yaşayan Coşkuner ailesi, Samsun’un 19 Mayıs İlçesi’nin kırsal mahallesi olan Yeşilköy’deki içinde tarım aletlerinin bulunduğu samanlıklarına hırsız girdiğini öğrenince gece Ankara’dan yola çıktı.

HIRSIZ PEŞİNDE TRAFİK FACİASI!

DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİ
Savaş Coşkuner (33) idaresindeki 55 ABK 613 plakalı Fiat Uno marka/model otomobil direksiyon hakimiyetinin kaybedilmesi sonucu yoldan çıkarak refüjdeki demir bariyere çarptı. Kazada araç sürücüsü Savaş Coşkuner ile babası Hasan Coşkuner (65) ve annesi Şükriye Coşkuner (65) yaralandı.

HIRSIZ PEŞİNDE TRAFİK FACİASI!

AĞIR YARALANAN ANNE KURTARILAMADI
Ağır yaralanan anne ile baba ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, araç sürücüsü Savaş Coşkuner ise Gazi Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Şükriye Coşkuner acil serviste yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

HIRSIZ PEŞİNDE TRAFİK FACİASI! HIRSIZ PEŞİNDE TRAFİK FACİASI! HIRSIZ PEŞİNDE TRAFİK FACİASI!HIRSIZ PEŞİNDE TRAFİK FACİASI!
İHA

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.