İHSAN KALKAVAN’A VEFA!

Samsun’da İlkadım Belediye Meclisi Şubat Ayı Toplantısı’nda vefat eden eski CHP Milletvekili İhsan Kalkavan’ın adının çocuk parkına verilmesi kararlaştırıldı

Samsun’da İlkadım Belediye Meclisi Şubat Ayı Toplantısı’nda görüşülen 10 gündem maddesi ilgili komisyonlara havale edildi.

6 gündem ve 4 gündem dışı olmak üzere toplam 10 maddenin görüşüldüğü İlkadım Belediye Meclisi Şubat Ayı Toplantısı, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ın başkanlığında yapıldı. Maddeler mecliste görüşüldükten sonra daha ayrıntılı incelenmek üzere ilgili komisyonlara havale edildi.

ÜYELERİN ORTAK KARARI
Gündem dışı maddelerden olan ‘Çocuk Trafik Eğitim Parkı’nın adının ‘İhsan Kalkavan Çocuk Trafik Eğitim Parkı’ olarak değişmesini içeren gündem maddesi ele alındı. Meclis üyeleri, İhsan Kalkavan’ın Samsun için önemli bir isim olduğunun altını çizerek, maddenin geçmesini istedi. Diğer partilerin de belirledikleri isimlerin, bazı yerlere isimlerinin verilmesinin diğer aylardaki meclis toplantılarında gündeme alınması kararlaştırarak, ‘Çocuk Trafik Eğitim Parkı’nın adının ‘İhsan Kalkavan Çocuk Trafik Eğitim Parkı’ olarak değişmesini içeren gündem maddesi, Şubat ayı meclis gündemine alınarak, komisyona havale edildi.

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.