İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz: ‘Haydi Samsun hep birlikte’

Samsun’da uyuşturucuya karşın operasyonlar hız kesmeden sürerken İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, “Samsunlularla el ele, çocuklarımıza, geleceğimize sahip çıkıyoruz” dedi

Samsun Emniyet Müdürlüğü’nün narkotik suçlarla etkin mücadele için oluşturduğu ‘Narkomobil WhatsApp İhbar Hattı’ için İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Samsunlululara destek çağrısı yaptı

ÇAĞRISINI YİNELEDİ

Samsun’da büyük ilgi gören ‘Uyuşturucuyla mücadelede polisimizin yanındayız’ klipleri için kameralar önüne geçen İl Emniyet Müdürü Yavuz, “Ülkemize, Samsunumuza, çocuklarımıza ve geleceğimize sahip çıkıyoruz, Uyuşturucuyla mücadelede teşkilatımızın yanında yer alınız. Sokağımızda uyuşturucu satışı yapıldığını gördüğümüzde, yazarak, fotoğrafını çekerek, görüntüsünü kaydederek, Samsun Emniyet Müdürlüğü’müze ait 0552 155 56 55 Narkomobil WhatsApp hattına gönderelim. Haydi Samsun hep birlikte” dedi.

-Samsun’da, uyuşturucu kullandığı iddia edilen bir şahıs, krize girdi. Şahıs, polis ve vatandaşlar tarafından hastaneye kaldırıldı.

 -Samsun merkez ve Bafra İlçesi ile Amasya’da polisin ortaklaşa düzenlediği uyuşturucu operasyonunda 5 kişi gözaltına alındı.

-Samsun’da “uyuşturucu ticareti” suçundan tutuklu yargılanan 20 yaşındaki genç, 12 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. SAMSUNLU dedi ki:

    SAMSUN EMNİYET MÜDÜRÜMÜZÜ VE TEŞKİLATINA ÇOK TŞK EDERİZ. SON GÜNLER SAMSUN UYUŞTURUCU İLE İLGİLİ BAŞARILI ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI TŞK EDERİZ.. SAMSUN DENETİMLER SIKLAŞIRSA ALLAHIN İZNİ İLE GENÇLERİMİZİ ÇOCUKLARIMIZ BU PİS İŞTEN KURTARACAĞIZ..