İLK HEYECAN!

Samsun’da buz pateni sporunu sevdirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla geçtiğimiz günlerde kurulan Kuzey 1919 Buz Sporları Kulubu, ilk olağan genel kurulunu gerçekleştirdi

13.04.2022
A+
A-

Samsun’da Buz Sporları branşında yeni kurulan Kuzey 1919 Buz Sporları Kulübü 1’inci Olağan Genel Kurulu’nu dernek binasında gerçekleştirildi. Genel Kurula katılan üyeler, Davut Numanoğlu başkanlığında yeni yönetim kurulunu seçti.

GÜÇLÜ BİR YÖNETİM KURDUK
Yeni Yönetim Kurulu’nda Davut Numanoğlu (Başkan), Adnan Özdemir, Kemal İlyas Sağır, Kemalettin Ak, Alican Usta, Sezai Tiryaki, Sezen Sandıkçı, Dilek Akyürek, İlhan Kadri Kahveci yer aldı. Aynı zamanda Buz Pateni Federasyonu Karadeniz Bölge Sorumlusu da olan Kulüp Başkanlığa seçilen Davut Numanoğlu, “Samsun’da buz pateni sporunun tanıtılması ve yaygınlaştırılması için çalışacağız. Kulübümüzün hedefi bu spora yetenekli çocukları, gençleri tespit ederek, deneyimli antrenörlerimiz ile onları ulusal ve uluslararası yarışmalara hazırlamak ve milli sporcular yetiştirmektir. 4 yaştan itibaren her yaştan çocukların, gençlerin ve yetişkinlerin katılabileceği hafta içi ve hafta sonu kurslarımız devam etmektedir. Hedeflerimize ulaşmak için güçlü bir yönetim kurduk” dedi.

Sibel TOPAL

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.