İLKADIM BELEDİYESİ’NDEN ‘TEKNOFEST’ DESTEĞİ!

Samsun’un İlkadım Belediyesi, TEKNOFEST 2023’e katılacak öğrencilere 1 milyon TL’lik malzeme desteği vereceğini ve son başvuru tarihinin 16 Ocak olduğunu duyurdu

İLKADIM BELEDİYESİ'NDEN 'TEKNOFEST' DESTEĞİ!

İlkadım Belediyesi AR-GE Müdürlüğü, Cumhuriyet’in yüzüncü yılında İstanbul’da 30 Nisan-6 Mayıs tarihleri arasında yapılacak ‘TEKNOFEST 2023’e destek vereceği takım arkadaşlarını arıyor.

İLKADIM BELEDİYESİ'NDEN 'TEKNOFEST' DESTEĞİ!

SON BAŞVURU 16 OCAK
İlkadım Belediyesi, TEKNOFEST 2023 yarışmaları için destek başvurularını açtı. TEKNOFEST 2023 için takım arkadaşlarını arayan İlkadım Belediyesi AR-GE Müdürlüğü’nde yapılan açıklamaya göre gençlerin takım kurup projelerini ve önceki yıllarda TEKNOFEST’e katılarak başarı elde edenlerin belgeleriyle birlikte 16 Ocak Pazartesi gününe kadar teslim etmeleri gerektiği hatırlatıldı.

İLKADIM BELEDİYESİ'NDEN 'TEKNOFEST' DESTEĞİ!

1 MİLYON LİRALIK MALZEME
İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Takımını kur, projeni geliştir ve TEKNOFEST 2023’te yerini al” ifadeleriyle öğrencileri TEKNOFEST’e katılmaya davet etti. TEKNOFEST heyecanına ortak olmak adına millî teknoloji üretme ve geliştirme konusunda gençlerin ilgisinin artırılması ve binlerce gencin projesine destek olmak için belediye adına ön eleme aşamasını geçen takımlara 1 milyon TL malzeme desteği vereceklerini açıklayan Başkan Demirtaş, “Gençlerin önünü açmaya çalışıyoruz. Onlarla beraber, onlarla aynı hissiyatı yaşamak istiyoruz. Bir nebze de olsa onlara katkı sağlayabiliyorsak bu bizim için büyük mutluluk. Gençlerimiz; takımlarınızı kurun, yarışmalara hazırlanın, gelin hep beraber yarışalım. Ödüllerimiz var, o ödülleri de birlikte kazanalım” dedi.

Fatma SINAN

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.