‘İMKANSIZ DEĞİL!..’

Başkan Yıldırım, “Samsun şehri olarak kesinlikle Süper Lig özlemi ile yatıp kalkıyoruz. Bu başarıya en aç takımlardan birisi biziz” dedi

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, katıldığı 55’inci Dakika Programı’nda Salim Yıldız’a çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ligde şampiyonluk için umutlarının devam ettiğini söyledi.

BANDIRMA MAÇIYLA YENİ BİR BAŞLANGIÇ
Başkan Yıldırım, “Samsun şehri olarak kesinlikle Süper Lig özlemi ile yatıp kalkıyoruz. Bu başarıya en aç takımlardan birisi biziz. İstiyoruz ki Bandırmaspor maçı ile birlikte yeni bir başlangıç yapalım. Bu heyecanı ve mutluluğu tüm şehre tattıralım, stadı doldurup takımı destekleyelim. Ligin ilk yarısında Bandırma deplasmanında çok talihsiz 2 gol yemiştik. O maçı hiç unutamıyorum. Şimdi oynayacağımız maç o maçın rövanşı olacak. Ligin geri kalan bölümüne baktığımızda sıralamada üstümüzde olan takımlarla karşılaşacağız. Onları yendiğimizde ilk 6 garanti olacak” dedi.

BU LİGDEN BERABER OLURSAK ÇIKARIZ
Kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yıldırım, daha sonra şunları söyledi:

“Bizim B planımız play-off. Ona garanti olarak bakıyorduk. Ben bu takımın ölüsü şampiyonluğa oynar dedim. Bize inanmayanlar oldu. Özellikle Samsunspor kulübünü kötülemek isteyenler oldu. Neden yapıldı bilmiyorum ama bu durum oyuncularımızın moralini bozdu. Oyuncularımız sosyal medyayı, taraftarı takip ediyor. Maalesef bunun etkisi sahaya da yansıdı. Şimdi artık Bandırmaspor maçı ile yeni bir sayfa açalım dedik. Biz birlikte başaracağız, birlikte yükseleceğiz. Bunu hep söylüyoruz.” İLK İKİ ŞANSIMIZ BİLE OLABİLİR İnşallah bu sene o sene olacak diyoruz. Kalan iç sahadaki 4 maçımızda eğer taraftarımız bizi tam olarak desteklerse inanıyorum ki bu takımın oyuncuları bu desteğe karşılık verecekler. Şampiyon olmak belki zor ama hala ikinci olma şansımız var. Kalan 9 maçı kazanmamız halinde neler olur bilinmez. Bundan sonra bizim gaza basmamız lazım. Burada yetenekli olmaktan çok, başarıya kim daha aç, kimin daha fazla ihtiyacı var o takımlar ilk 6’da olacak.”

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.