Iskra Lawrence şovunu yaptı!

Iskra Lawrence, en çok kazanan büyük beden modeller arasında yer alıyor. Büyük beden manken Iskra Lawrence, bir bikini markası için objektiflere poz verdi.

27.11.2018
A+
A-

Miami sahillerinde Iskra Lawrence rüzgarı esti. Neşeli halleri ile dikkat çeken Lawrence, 2 farklı mayo modeli ile defalarca poz verdi.

Moda dünyasında son yıllarda giderek yükselen bedensel pozitivizmin öncülerinden olan Iskra Lawrence tanıtım yüzü olduğu bikini ve mayo firmasının katalog çekiminde görüntülendi.

Miami plajında çeşit çeşit mayo ile poz veren 28 yaşındaki Lawrence, çekim aralarında kamera arkası ekiple şakalaşmayı da ihmal etmedi.

Kariyerinin ilk döneminde fazla kilolu olduğu için başvurduğu moda firmalarından geri çevrilen Lawrence, Instagram sayesinde hayalini kurduğu meslege kavuştu.

Kalıpların dışında ya da çok zayıf olmadan da modellik yapılabileceğini kanıtlayan Lawrence, sosyal medya hesaplarında da birçok meslektaşının aksine pozlarını hiç photoshop uygulamasından geçirmeden paylaşıyor.

Iskra Lawrence, kadınlara her beden ölçüsünde mutlu olabileceklerini ve bunu hak ettiklerini ifade eden mesajlar veriyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.