İYİ PARTİ SAMSUN’DA 5 ADAY | Yeni Günde Haber | Güncel Son Dakika Haberler
SON DAKİKA

Korkunç kaza!

ASAYİŞ, SON DAKİKA

İYİ PARTİ SAMSUN’DA 5 ADAY

İYİ Parti Samsun’da ilçelerin kongre heyecanı son hız devam ederken, il başkanının kim olacağı merak konusu oldu. Şimdiden 5 adayın ortaya çıktığı il başkanlığı için, 24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayı Önder Fatih Şenol’un da adı geçiyor

Bu haber 27 Şubat 2020 - 12:05 'de eklendi.

İYİ Parti’de ilçe kongreleri devam ederken yaklaşan İl Başkanlığı 2. Olağan Kongresi öncesi gözler il başkanlığı yarışına  çevrildi.

İLÇE KONGRELERİ DEVAM EDİYOR

Yaklaşık 3 ay sürecek ve 22 Şubat’ta Yakakent İlçe Kongresi ile başlayan süreç 14 Mayıs’ta 19 Mayıs İlçe Kongresi ile tamamlanacak. Geçtiğimiz hafta sonu Yakakent ve Atakum İlçe Kongrelerini tamamlayan İYİ Parti’de kongreler 7 Mart’ta Ayvacık ve Terme ile 8 Mart’ta yapılacak olan Bafra İlçe Kongresi ile devam edecek.

İL BAŞKANLIĞI İÇİN 5 ADAY

İYİ parti Samsun’da ilçelerin kongre heyecanı son hız devam ederken il başkanının kim olacağı merak konusu. Kulislerde mevcut İl Başkanı Recep Güleroğlu’nun yeniden aday olup olmayacağı merakla beklenirken İl Başkanlığı için adaylığı açıklayan Murat Keskin, Ayşe Ayan, Hasan Aksoy ve Cemal Ceyhun Karaca konuşulan isimler arasında.

ŞENOL’DA GÖZ KIRPIYOR

Adaylığını açıklayan adayların yanı sıra Önder Fatih Şenol’un da aday olacağı ve ilçelerdeki il delegeleri ile görüştüğü belirtiliyor. Önder Fatih Şenol’un İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı adaylığı kulislerde konuşuluyor. Önder Fatih Şenol, 24 Haziran seçimlerinde Samsun milletvekili adayı gösterilmişti. Şenol, halen İl Başkanı olan Recep Güleroğlu, önceki dönem İl Başkanı Ömer Süslü ve Milletvekili Adayı İbrahim Özyer ile birlikte geçirdikleri kazada yaralanmıştı. Kazada kolu kırılan Şenol, buna rağmen seçim çalışmalarına katılmıştı