KAHREDEN ŞÜPHE!

Fatsalı genç kadın özel hastanede doğum yaptıktan 12 gün sonra, tedavi gördüğü Samsun’da hayatını kaybetti, ailesi şikayetçi oldu

KAHREDEN ŞÜPHE!

Ordu‘da doğum yapan genç kadın, Samsun’da tedavi altına alındığı hastanede hayatını kaybetti.

KAHREDEN ŞÜPHE!

Kübra YILDIZ (33)

DOĞUM YAPTI, TABURCU OLDU
Fatsa ilçesinde ikamet eden Kübra Yıldız (33), 12 gün önce ilçede bulunan özel bir hastane sezaryenle bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Doğum sırasında tansiyonunun yükseldiği öğrenilen genç kadın, bir gün sonra taburcu oldu. Doğumdan 2 gün sonra evinde fenalaşan Kübra Yıldız, ambulansla Fatsa Devlet Hastanesine kaldırıldı ve ilk müdahalesinin ardından Ordu Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

OMÜ TIP FAKÜLTESİ’NE KALDIRILDI
Ordu’daki hastaneden bir gün sonra da Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edilen genç kadın, Samsun’daki hastanede beyin kanaması teşhisiyle ameliyata alındı. Kübra Yıldız, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak dün gece hayatını kaybetti.

ACILI EŞİNDEN KORKUNÇ İDDİA
Kübra Yıldız’ın eşi Soner Yıldız, tedavide eksiklikler olduğunu ve ölümün bu yüzden gerçekleştiğini düşündüğünü belirterek kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için otopsi talebinde bulundu. Genç kadının cenazesi, Samsun Adli Tıp Şube Müdürlüğü tarafından otopsi işlemlerinin tamamlanmasının ardından Ordu’nun Fatsa İlçesinde toprağa verildi.
İHA

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.