Karaca: "Amacımız Gelecek Nesillerle, Ortak Akılla, Organize, Kenetlenmiş bir yönetim" | Yeni Günde Haber | Güncel Son Dakika Haberler
SON DAKİKA

Korkunç kaza!

ASAYİŞ, SON DAKİKA

Karaca: “Amacımız Gelecek Nesillerle, Ortak Akılla, Organize, Kenetlenmiş bir yönetim”

İYİ Parti Samsun İl Başkan Adayı Cemal Ceyhun Karaca, seçim çalışmalarını Bafra, Çarşamba ve Alaçam’da sürdürmeye devam ediyor.

Bu haber 15 Temmuz 2020 - 16:16 'de eklendi.

Cemal Ceyhun Karaca, Bafra’da ve Çarşamba’da İlçe Yöneticileri,delegeler ve partililerle bir araya geldi.  Cemal Ceyhun Karaca, burada projelerini, yapacağı çalışmaları ve hedeflerini anlattı.

İYİ Parti Başkanlığı için yola çıktıklarını belirten Ceyhun Karaca, “Bizim amacımız İYİ Parti Samsun Teşkilatını gelecek nesiller ile birlikte daha güçlü, birbirine kenetlenmiş, zafere odaklanmış ve inanmış, ORTAK ve ORGANİZE akıl ile yönetmek. İşte en büyük vaadimiz. Peki bunu nasıl başaracağız?

Biz ekip olarak yapmadığımız ve yapamadığımız hiçbir şeyi vaad etmiyoruz. Öncesinde yapmış olduğumuz ve sonucunda başarıya giden projelerimizle konuşuyoruz. Evet biz bunu başardık… 31 Mart 2019 seçimlerinden önce ve seçim sürecinde Atakum İlçe Teşkilatının İlçe Başkanvekilliği’ni yürüttüm. Bize tevdi edilen görev Mahalli İdare Seçimlerinde, Millet İttifakı olarak Atakum Belediyesi’ni kazanabilmek ve İYİ’lerin iktidarına giden bu kutlu yolda Atakum’da bunun önünü açmaktı. Biz bunu başardık.

Çünkü biz çok İYİ biliyorduk ki; bir siyasi partinin en yetkili karar organı yönetim kuruludur. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızın belirlediği oylamaya harfiyen uyarak ORTAK ve ORGANİZE AKIL ile bu çalışmayı yürüttük ve hem belediyeyi kazandık hem de her biri birbirinden temiz ve dürüst 6 tane meclis üyemiz ile bugün Atakum Belediyesi’nde İYİ Parti olarak temsil ediliyoruz.

Teşkilatlara saygı ve teşkilatçılığa verilen önem en büyük farkımız. Parti içerisinde gruplaşmalara fırsat vermeyecek herkes bizim yol arkadaşımızdır.Hiçbir grubun birbiri ile olan geçmişte yaşamış oldukları sıkıntı,hesap ve kavgasının tarafı değiliz, olmayacağız!.. Kimseyi Bu kavgadan Dolayı siyaset sahnesinden silmeyeceğiz!. Herkes kendi siyasetini özgür biçimde yapabilecek.

Gençlerin enerjisi,yaşı büyük olan abilerimiz ve ablalarımızın tecrübesini harmanlayıp gençlere teşkilatçılığı ve yöneticiliği öğreterek İYİ Parti’nin geleceğini kalifiye ve yetişmiş genç nesillere bırakacağız ve tecrübelerimizle onları yönlendirecek ve mutlak başarı sağlayacağız.” dedi.

Cemal Ceyhun Karacai İYİ Parti’de başkanlık için yola çıktığını, hiç kimsenin lehine veya hiçbir şekilde adaylıktan çekilmeyeceğini ve sonuna kadar devam edeceğini de sözlerine ekledi.