KARAT’tan ilk büyük toplantı SAMSUN’DA

Karadeniz Romatoloji ve Ağrı Topluluğu Derneği’nin(KARAT) İlk Adım 2022 Sempozyumu, 27-30 Ekim tarihleri arasında Samsun’da yapılacak

Karadeniz Romatoloji ve Ağrı Topluluğu Derneği (KARAT) ilk büyük bilimsel toplantısını 27-30 Ekim 2022 tarihleri arasında Başkan Prof. Dr. Ayhan Bilgici başkanlığında Samsun’da gerçekleştirecek.

KARAT

TEMEL ULTRASON KURSU DÜZENLENECEK
KARAT Başkanı Başkanı Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayhan Bilgici, “Camiamızın değerli ve deneyimli öğretim elemanları tarafından bir çok konu ele alınacak. Sık görülen romatizmal hastalıkların tanı, takip ve tedavilerine vakalar eşliğinde güncel bakış, osteoporoz ve osteoartritte tedavi yaklaşımları, akut ve kronik ağrıda medikal ve girişimsel yaklaşımlar gündeme getirilecek ve tartışılacak. Ayrıca, yoğun talep üzerine, tam gün sürecek olan ‘Temel Ultrason Kursu’ Türkiye’de bu alanda en yetkin eğitimcilerince uygulamalı olarak gerçekleştirilecektir” dedi.

KARAT

MİLLİ MÜCADELE’NİN BAŞLANGIÇ ŞEHRİNDE
Bilimsel programın yanı sıra zengin sosyal programlar, sürpriz konuklar ve yarışmaların sempozyuma renk katacağını söyleyen Prof. Dr. Ayhan Bilgici, “KARAT olarak çıktığımız bu yolda en büyük gücü camiamızın büyüklüğü, birlik, beraberlik ve dayanışma gücünden almaktayız. Millî mücadelenin ilk adımının atıldığı Samsun’da gerçekleştireceğimiz ’İlk Adım 2022 Sempozyumu’na ilgi duyan herkesi davet ediyoruz. Katılımları bizlere güç ve mutluluk verecektir” diye konuştu.

KARAT

27-30 Ekim 2022 tarihleri arasında Prof. Dr. Ayhan Bilgici başkanlığında Anemon Otel’de gerçekleştirilecek İlk Adım 2022 Sempozyumu’nun ilk gün oturumunda Romatolojide Algolojik Yaklaşımlar konusu işlenecek.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.