MİLLETVEKİLLERİ MUŞ VE AKSU, SAMSUN TSO’DA GÜNDEM EKONOMİ!

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nı(STSO) ziyaret eden AK Parti Samsun Milletvekilleri Dr. Mehmet Muş ile Av. Ersan Aksu, iş dünyasının taleplerini dinledi

MEHMET MUŞ

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Dr. Mehmet Muş, beraberinde AK Parti Samsun Milletvekili Ersan Aksu, AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ile birlikte Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nı (STSO) ziyaret etti.

MEHMET MUŞ

‘ŞEHRİMİZİN EKONOMİSİ İÇİN…’
Samsun TSO Meclis Başkanı Haluk Akyüz ve yönetim kurulu üyelerinin de bulunduğu ziyarette Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, iş dünyasının beklentilerini Mehmet Muş ve Ersan Aksu ile paylaştı. Karşılıklı görüş alışverişin de yapıldığı ziyarette konuşan TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Dr. Mehmet Muş, “Şehrimizin ekonomik potansiyelini daha da ileriye taşıyarak güçlü şekilde ilerlemesini sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Muş ayrıca, ev sahipliğinden dolayı Samsun TSO Yönetimi’ne teşekkür etti.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.