Motosiklet Festivali’nde Korkutan An!

Samsun’da Motosiklet Festivali renkli görüntülere sahne oldu 

18.08.2018
A+
A-

Türkiye Stunt (Motosiklet Akrobasi) Şampiyonu Birkan Polat, gösteri sırasında yağmur nedeniyle ıslanan zeminde motosikletin kayması sonucu yere düşerek yürekleri ağza getirdi

Samsun Bafra Motosiklet Kulübü tarafından düzenlenen “Motosiklet Festivali” renkli görüntülere sahne oldu. Türkiye Stunt (Motosiklet Akrobasi) Şampiyonu Birkan Polat’ın gösterisi büyük beğeni aldı. Polat, gösteri sırasında yağmur nedeniyle ıslanan zeminde motosikletin kayması sonucu yere düşerek yürekleri ağza getirdi.

Burada uyarılarda bulunan İlçe Emniyet Müdürü Süleyman Gökay Gökdoğan, “Bu birinci festival çok dikkat etmemiz lazım. Birinci olduğundan dolayı devamını gelmesini istiyorsak güzel bir reklam yapmamız gerekiyor. Bunun için sizin düzeniniz önemli. Kortejden kopan arkadaşlarım lütfen ters yönlerden devam etmesin. Çıkışta kendince gösteri yapan arkadaşlarımız var. Bunları yapmayalım. Bu kortejdeki önemli konu ‘çocuk istismarına hayır’ anlamına uygun bir şekilde düzenimizi göstererek devam edelim ki bundan sonra Bafralı vatandaşlarımızın da bize olan desteği devam etsin” ifadelerini kullandı. 

İlçe Emniyet Müdürü’nün konuşmasının ardından Birkan Polat’ın stunt gösterisi izleyenlere zevkli ve heyecanlı dakikalar yaşattı. Motosikletle yaptığı bir birinden ilginç gösteriler ile izleyenleri büyüledi. Polat gösterisi esnasında yağan yağmur nedeniyle ıslanan zeminde motosikletin kayması sonucu yere düşerek yürekleri ağza getirdi. Yere düşen akrobasi cambazı Birkan Polat kalkarak gösterisine devam etti. Gösterisi esnasında taşıdığı “Bana Yapılanları Görmezden Gelme” pankartı büyük alkış aldı. Gösterisini tamamlayan Birkan Polat, hayranlarına posterini imzalayarak verdi. 

Festival, akşam mesire alanında yakılan kamp ateşinin ardından Taner Eyüpoğlu ve Adnan Yılmaz’ın söyleyeceği Karadeniz şarkıları eşliğinde devam edecek.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.