MUHTEŞEM ATAKUM!

Atakum Belediyesi, 8 Nisan 2019 tarihinden bu yana kırsal kalkınmadan sosyal dayanışmaya, kültür sanattan ekonomiye bir çok önemli projeyi hayata geçirdi

TÜRKİYE BU PROJELERİ KONUŞTU
Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, 8 Nisan 2019 tarihinde mazbatasını alarak başladığı görevinde 2 yıl boyunca kentte birçok alanda hayata geçirdiği projelerle dikkati çekti. Kırsal kalkınmadan, sosyal dayanışmaya, sağlıktan çevreye, kültür sanattan ekonomiye kadarki ‘Sosyal Belediyecilik’ ağırlıklı projeler, Türkiye’nin takdirini kazandı.

ATAKUM, ARTIK BİR DÜNYA ŞEHRİ
Yüzlerce ailenin faydalandığı, Karadeniz Bölgesi’nin ilk gıda bankası AtaMarket, AtaÇocuk anaokulları, dayanışma ruhunun en güzel örneği Paylaşım Merkezi(PAYMER), Atakum Proje Fabrikası, organik köy ürünleri için pazar yerleri, AtaTohum Merkezi ve Halk Yem Evi ile kırsal alanda dev kalkınma, yeni rekreasyon alanları gibi onlarca değişim ve gelişim örneği ile Atakum artık bir dünya şehri.

HER ŞEY GENÇLER İÇİN: “Atakumlu gençleri birden fazla meslek sahibi yapacağız” diyen Başkan Cemil Deveci, bu sözünün doğrultusunda sık sık gençlerle bir araya geliyor.

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.