MUHTEŞEM DÜĞÜN!

Samsun’un Bafra İlçesi’nde Bölük ile Taşdemir ailelerinin evlatları Şüheda Bölük ile Metehan Taşdemir, muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdi

Bafra’nın Hıdırellez Mahallesi Muhtarı Erdoğan Bölük ve Osmanoğlu Simit Sarayı sahibi Varol Taşdemir, evlatları Şüheda Bölük ile Metehan Taşdemir’in evlilik sevinci ve heyecanını yaşadı.

‘EN MUTLU GÜN’ TEŞEKKÜRÜ
Gelinin Hıdırellez Mahallesi’ndeki baba evinde gerçekleştirilen ‘Gelin Alma’ merasimi ile başlayan düğün şöleni, Bafra Gardenya Düğün Salonu’nda devam etti. Muhteşem geceyi ‘düğün dansı’ ile başlatan genç çift, tebrikleri kabul ederken duygularını, “Bugün en mutlu günümüz. Tüm sevdiklerimiz burada. Bu büyük mutluluğu bizimle paylaştıkları için tüm konuklarımıza, akrabalarımıza, dost ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” sözleriyle ifade etti.

DÜĞÜN BOYU HEYECAN YAŞADILAR
Düğün merasimi boyunca heyecan ve mutluluklarını gizleyemeyen genç çiftin babaları Varol Taşdemir ile Erdoğan Bölük’de, “Umuyoruz bu mutlulukları ömür boyu sürsün. Bizleri bu güzel gecede yalnız bırakmayan konuklarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Bizler de 55Yenigün Gazetesi Ailesi olarak genç çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.