NARKOTİK EKİPLERİ UYUŞTURUCUYA GEÇİT VERMİYOR! - Yenigün GazetesiYenigün Gazetesi
SON DAKİKA

Korkunç kaza!

ASAYİŞ, SON DAKİKA

NARKOTİK EKİPLERİ UYUŞTURUCUYA GEÇİT VERMİYOR!

Samsun’un Bafra ilçesinde narkotik polisleri sokak aralarında şahıslar üzerinde ve şüpheli yerlerde uyuşturucu uygulaması yaptı.

Bu haber 06 Ağustos 2019 - 19:39 'de eklendi.

Samsun Emniyet Müdürlüğü ve Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri ilçede uyuşturucu uygulaması yaptı.
BAFRA’DA GENİŞ KATILIMLI UYGULAMA
Bafra ilçesinde bulunan tüm mahallelerde İl Emniyet Müdürlüğü İlçe Asayiş Şube Müdürlüğü, Trafik Tescil Denetleme Büro Amirliği ekiplerinin de desteğiyle bugün başlayan uygulamada narkotik dedektör köpeği ‘KEİTA’ da yer aldı. Yapılan uygulamaya 16 ekip ve 38 personel katılırken, söz konusu uygulamada 296 şahıs, 104 araç, 22 işyeri, 5 park ve 4 metruk bina kontrol edildi. Ayrıca uygulamada 1 şahıstan 7.65mm çapında ruhsatsız tabanca ve 5 adet dolu tabanca fişeği, 1 şahıstan 2 adet esrarlı sigara ele geçirildi.
Öte yandan 1 araca da 1237 TL trafik cezası kesilirken 1 şahsa bulundurma ruhsatlı silahını taşıdığı için 6136 sayılı kanuna muhalefet suçundan işlem yapıldı.
ALAÇAM’DA HİNT KENEVİRİ
Öte yandan Alaçam ilçesinde de yapılan narkotik uygulamasında bir evin bahçesine ekili bulunan 305 kök hint keneviri ve şahsa ait bir adet ruhsatsız tabancayla birlikte kenevir ekimini gerçekleştiren şahısta gözaltına alındı.