NOKTAYI KOYDU!

Samsunspor’un eski Kulüp Başkanı İsmail Uyanık, Nuri Asan Tesisleri’yle ilgili olarak Zihni Şahin başkanlığı döneminde 10 yıllık ‘kira sözleşmesi’ yapıldığını söyleyerek son günlerdeki tartışmalara noktayı koydu.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nin gerçekleştirdiği ocak ayının ikinci birleşiminde İlkadım ve Canik ilçelerinde oluşturulacak Millet Bahçeleri ile ilgili gündem maddesi, meclis üyelerinin oy birliği ile kabul edildi. Ardından ortaya atılan iddialarla birlikte gündeme gelen ‘Samsunspor Kulübü Nuri Asan Tesisleri’ne el konulacağı’ haberleri, Samsun kamuoyunda, özellikle Kırmızı-Beyazlı camiada adeta infial yarattı.

MUSTAFA DEMİR YALANLADI
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in, “Nuri Asan Tesisleri’ne el konulması gibi bir niyet de çalışma da yoktur” açıklamasına rağmen konuyla ilgili tartışmalar devam etti. Tartışmaların sona ermemesi üzerine Eski Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık da konuya dair bir açıklama yaptı.

BU SÖZLEŞMEYİ KİMSE BİLMİYOR MU?
İsmail Uyanık, sosyal medya hesabından, Zihni Şahin‘in Büyükşehir Başkanlığı döneminde, Nuri Asan Tesisleri ile ilgili ’10 yıllık kira sözleşmesi’ yapıldığını hatırlatarak, “Zihni Şahin Başkan döneminde 10 senelik kira sözleşmesi yapıldı, belediye meclisinden onaylanarak. En az 7 senesi var. Kim kimi nerden çıkarıyor ,daha nasıl resmiyet olacak? Bu kira sözleşmesinden kimsenin haberi yok mu? mesajını paylaştı.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.